آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237600
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1397 8:11
تعداد بازدید : 346

درخواست مدیرعامل زیرساخت:

روابط عمومی های وزارت ارتباطات سکوت را بشکنند

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از روابط عمومی ها خواست که سکوت خود را بشکنند و با اطلاع رسانی به موقع و دقیق، نقش کلیدی خود را به بهترین نحو ایفا کنند.
undefined
وزارت ارتباطات - صادق عباسی شاهکوه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سازمان ها و شرکت های تابعه گفت: روابط عمومی ها با اطلاع رسانی به موقع و دقیق، نقش کلیدی خود را به بهترین نحو ایفا کنند.
وی با بیان اینکه لازم است بخش های دولتی همچون اتاق های شیشه ای باشند تا مردم به درستی و شفافیت، عملکرد آنها را ببینند، افزود: در این میان نقش روابط عمومی هاست تا اقدامات انجام شده را صادقانه به مردم منعکس کنند.
عباسی شاهکوه گفت: آنچه بیان می کنیم باید درست باشد و صداقت همواره در دستور کار روابط عمومی ها قرار گیرد چراکه وظیفه روابط عمومی است که سا زوکاری را به مدیران نشان دهد تا بتوانند برای اطلاع رسانی موضوعات حساس، به بهترین نحو عمل کنند و در عین حال بازخوردهای مردم و جامعه را در اختیار آنها قرار دهند.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اهمیت تبیین و تحلیل اطلاعات تصریح کرد: با هماهنگی در روابط عمومی های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در مجموع یک تیم منسجم تشکیل می شود تا با هم افزایی در نهایت، یک سیگنال واحد از سوی این وزارتخانه، به جامعه منتقل شود.
این مقام مسوول با بیان اینکه دانستن حق مردم است و اطلاع رسانی صحیح ضروریست، گفت: ارایه اخبار و اطلاعات درست می تواند فضای شایعه سازی را به حداقل برساند و حاشیه ها را کم کند.
وی با بیان اهمیت ارتباطات درون سازمانی در مجموعه وزارت ارتباطات ادامه داد: لازم است همکارانی که در این وزارتخانه فعالیت می کنند نیز از فعالیت و اقدامات بخش های مختلف در سازمان های وابسته به وزارت ارتباطات، مطلع باشند تا در صورت نیاز بتوانند از خدمات و امکانات یکدیگر در جهت عملیاتی کردن اهداف سازمانی بهره گیرند.
عباسی شاهکوه وحدت و هم افزایی روابط عمومی ها را مختص سازمان های دولتی ندانست و گفت: این هماهنگی می تواند با سایر بخش های خصوصی درکشور که در حوزه ارتباطات فعالیت می کنند نیز وجود داشته  باشد و در جهت هدف اصلی که خدمت به مردم است، از آن بهره برداری شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :