آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237435
تاریخ انتشار : 1 اردیبهشت 1397 1:52
تعداد بازدید : 346

دهم اردیبهشت، آخرین مهلت ثبت نام در شتابدهنده فینووا

در نشست خبری که چهارشنبه گذشته برگزار شد، مدیر فینووا از آغاز به کار این شتابدهنده در مرکز نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد.
undefined
فناوران- علی بدیعی گفت: فینووا از سال ۹۴ به عنوان بازوری نوآوری باز شرکت ارتباط فردا آغاز به کار کرد. طی حضور این شتابدهنده در دانشگاه امیرکبیر، تا  ۵۰ استارت آپ در آن حضور داشتند که می توان از تپسی، کاموا و ایوند نام برد که رشد خوبی داشتند.به گفته بدیعی فینووا بر اساس برنامه ریزی خود پس از تجهیز شتابدهنده در مرکز نوآوری علامه طباطبایی، از شروع سال جدید آماده بهره برداری شده و با فراخوان و بررسی درخواست ها آغاز به کار کرده است. وی افزود: تمرکز فینووا روی حوزه فین تک است زیرا ما فین تک را باز می بینیم و معتقدیم صنایع مالی به اغلب استارت آپ ها می توانند کمک کنند.
آرین افشار، مدیر برنامه های فینووا نیز در خصوص برنامه ریزی و علت راه اندازی این شتابدهنده گفت: در مدتی که ما در فضای کار اشتراکی فینووا با بیش از ۴۰ شتابدهنده کار می کردیم، نیاز آموزش برای استارت آپ ها را درک کردیم و سعی کردیم بر روی مربیگری متمرکز شویم و روی دو تیمی که وارد چرخه اول شتابدهی شدند در حال اجرای این کار هستیم. وی افزود: ما در دو سطح سرمایه گذاری ورود خواهیم کرد و سرمایه اختصاص یافته به دوره شتابدهی تا سقف ۵۰ میلیون با دریافت حداکثر ۱۵ درصد سهام است. افشار گفت: تیم هایی می توانند وارد چرخه شتابدهی شوند که یک محصول اولیه از ایده خود داشته باشند. پذیرش ما تا ۱۰ اردیبهشت است و حداکثر تا یک هفته پس از این زمان، درخواست ها را بررسی می کنیم و در نهایت از تیم های منتخب برای مصاحبه حضوری دعوت می کنیم تا تیم های راه یافته به مرحله پیش شتاب دهی مشخص شوند. همچنین تمرکز دوره پیش شتابدهی بر روی آموزش تیم ها است. حوزه پذیرش ما تمامی بخش های حوزه فین تک و حوزه های دیگر مانند آموزش، باشگاه مشتریان، تبلیغات و... را نیز شامل می شود.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت درخواست به سایت http://launch.finnova.ir مراجعه کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :