آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237352
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1397 10:40
تعداد بازدید : 294

تکذیب ارتباط برکناری کارمند زیرساخت با سوال زرآبادی

در پی تذکر نماینده قزوین به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره ارتباط برکناری از پست قبلی جایگاه شغلی کارمند زیرساخت با سوال از وزیر، مدیر کل روابط عمومی شرکت زیرساخت، هرگونه ارتباط این دو موضوع به هم را تکذیب کرد.
undefined
فناوران - حمیده زرآبادی نماینده مجلس که روز یکشنبه وزیر فاوا را بابت دو سوال به صحن مجلس کشانده بود، در تذکری مدعی شده است که پس از مطرح شدن سوال در صحن، جایگاه شغلی یکی از دوستانش در شرکت ارتباطات زیرساخت تنزل یافته است.
براساس این گزارش عنوان شغلی سیمین جمشیدوند از مشاور معاون وزیر، رییس هیات مدیره و مدیرعامل در امور زنان و خانواده شرکت ارتباطات زیرساخت، به کارشناس نظارت و هماهنگی تغییر یافته است.
در تذکر زرآبادی به جهرمی آمده است: «بعد از مطرح شدن دو سوال از جنابعالی در صحن در تاریخ 26 فروردین، در اقدامی عجیب و غیرقابل قبول در تاریخ 27 فروردین حکم خانم سیمین جمشیدوند از مشاور معاون وزیر و رییس هیات مدیره به سمت کارشناس نظارت و هماهنگی تغییر یافته و به ایشان ابلاغ می گردد و دلیل آن اطلاعات سوال روز قبل عنوان می شود. با توجه به اینکه ایشان مشاور امور بانوان بوده اند سوال این است که اگر مشاور امور بانوان شما اطلاعات فنی و تخصصی دارند چرا در جایگاه متناسب با اطلاعات ایشان از توانمدی افراد اسفتاده نمی شود و اگر غیر از این است و صرفا به دلیل اینکه ایشان همکار قدیمی و دوست اینجانب بوده این کار صورت گرفته مصداق بارز ایجاد فضای رعب و سکوت و تهدید است». 
در همین حال حسنعلي عيسي زاده مدير كل دفتر مدير عامل و روابط عمومي و امور بين الملل شرکت ارتباطات زیرساخت در این باره به فناوران گفت: تغییر سمت شغلی خانم جمشیدوند را تایید می کنم ولی این موضوع هیچ ارتباطی به سوال نمایندگان مجلس از وزیر ارتباطات ندارد.
وی در پاسخ به این سوال که دلیل تغییر ایشان چیست و چه کسی جانشین وی شده است گفت: علت تغییر سمت خانم جمشیدوند مباحث اداری است و کسی هم به جای ایشان انتخاب نشده است.
عيسي زاده گفت: ما روزانه شاهد تغییراتی در پست های مختلف هستیم و برای نمونه چند مدیرکل استانی هفته گذشته تغییر کرده اند. تغییر سمت یک مشاور عادی است و نمی دانم چرا باید رسانه ای شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :