آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237263
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1397 10:23
تعداد بازدید : 416

حضور دومین روز پیاپی آذری جهرمی در مجلس

سوالات جدید مجلسی ها از وزیر فاوا به صحن نمی رود

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای دومین روز متوالی به مجلس رفت و این بار در نشست کمیسیون صنایع و معادن به سوالات نمایندگان پاسخ گفت.
undefined
خانه ملت - عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس در این باره گفت: دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی سوالاتی از وزیر ارتباطات در حوزه ارتباطات سیار، مخابرات، تلفن های ثابت و مسایل مرتبط با این حوزه داشتند.
رامین نورقلی افزود: جمعا تعداد این سوال ها به هفت مورد می رسید که نهایتا همه سوالات در حوزه ارتباطات سیار، مخابرات، تلفن های ثابت و مسائل مرتبط با این حوزه بود.
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقرر شد که در طول مدت دو هفته به اتفاق یکی از همکاران عضو کمیسیون صنایع و معادن مسایل مورد پیگیری و بررسی قرار بگیرد، گفت: در صورت قانع شدن نماینده سوال کننده این مساله ادامه پیدا نمی کند و به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارایه نمی شود.
نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان در مجلس با بیان این که یکی از سوال کنندگان آقای باستانی بودند که با توجه به سوالاتی که داشتند و ارایه پاسخ ها از سوی وزیر نه اینکه قانع شوند بلکه سوالات را برای بررسی بیشتر قرار دادند، ادامه داد: همچنین مقرر شد این موضوعات در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح نشود.
وی با تاکید بر اینکه 4 سوال اول مطرح شده توسط کمال الدین شهریاری عمدتا در خصوص حوزه انتخابیه، مسایلی که دکل های مخابرات و همچنین دکل های همراه اول ایجاد کرده بودند و مشکلات تلفن ثابت در حوزه انتخابیه خود بود، گفت: مخابرات در برهه ای از زمان کابل های مرتبط با تلفن ثابت را برداشته بوده و از طریق ارتباطات همراه در واقع تنها خدمات صوتی را برای مشترکان تعدادی از روستاها ارایه می کردند.
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سوالات باستانی عمدتا در زمینه حوزه ملی بود گفت: این سوالات در ارتباط با وظایف کلی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسایلی بود که به نظر می آمد با توجه به شرایطی که در کمیسیون صنایع و معادن پیش آمده صلاح نباشد در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار بگیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :