آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237203
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397 11:23
تعداد بازدید : 402

ورود سازمان فضایی به ساخت بازی های رایانه ای!

رییس سازمان فضایی ایران در اینستاگرام خود نوشت: حمایت از تولید بازی های رایانه ای مبتنی بر علوم فضایی با هدف آموزش و ترویج و توسعه بازارهای داخلی، در دستور کار سازمان فضایی ایران قرار دارد.
undefined
فناوران - مرتضی براری افزود: از آنجا که فضا، محیطی ناشناخته و اسرارآمیز و دارای ویژگی های بسیار متفاوتی از سطح زمین همچون شرایط خلاء، بی وزنی و عناصر ناشناخته است، می تواند دستمایه بسیار مناسبی برای خلق و تولید بازی های رایانه ای و واقعیت مجازی باشد و کمک کند تا کاربران محیط های بسیار هیجان انگیز و متفاوتی را تجربه کنند.
رییس سازمان فضایی ایران گفت: در سال های اخیر نیز شاهد پیشرفت های مناسبی در توسعه بازی های رایانه ای در کشور بوده ایم و فرصت مغتنمی است برای جوانان مستعد و خلاق که در حوزه فناوری فضایی فعالیت کنند.
معاون وزیر ارتباطات گفت: سازمان فضایی ایران نیز با توسعه زیرساخت ها و بسترهای لازم و تدوین بسته های حمایتی، از تولید بازی های فضایی مبتنی بر آموزش حمایت خواهد کرد و تلاش می کند تا بخش تخصصی بازی های کامپیوتری در کنار متخصصان حوزه فضایی گردهم آیند تا ماحصل آن تولید بازی های رایانه ای مبتنی بر علوم فضایی باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :