آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 237017
تاریخ انتشار : 22 فروردین 1397 10:27
تعداد بازدید : 369

مدیرعامل شرکت مخابرات وعده داد:

واگذاری تلفن ثابت به تهرانی ها به روز می شود

مدیرعامل شرکت مخابرات در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مخابرات منطقه تهران اعلام کرد: واگذاری تلفن ثابت در تمام مراکز مخابراتی منطقه تهران تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به روز می شود.
undefined
شرکت مخابرات - مجید صدری افزود: تمام تلاش مجموعه مخابرات ایران، ارایه بهترین سرویس ها در حداقل زمان ممکن چه در بخش ثابت و چه در بخش دیتا است.
وی افزود: بر این باور هستیم که با استفاده از ظرفیت ویژه شرکت مخابرات ایران، تحول مهمی در ارایه سرویس ها و تحقق مشتری مداری امکان پذیر است.
در این مراسم، از زحمات عرب هاشمی، مدیر سابق مخابرات منطقه تهران، تقدیر و ملک جعفریان به عنوان سرپرست مخابرات منطقه تهران معرفی شد.
در خبری دیگر از شرکت مخابرات، رییس هیات مدیره مخابرات، نقش این شرکت را در عملیاتی کردن «حمایت از تولیدات داخلی» کلیدی توصیف و استفاده از کالای ایرانی را در راستای حمایت از تولیدات داخلی تاکید کرد.
صفری، رییس هیات مدیره شرکت مخابرات دارا بودن متخصصان داخلی خصوصا در حوزه مخابرات را یک فرصت و سرمایه مهم ارزیابی کرد و گفت: بدون شک، به واسطه متخصصانی که در مخابرات داریم می توانیم بدون استفاده از مشاورهای خارجی، تجهیزات شبکه و انتقال تولید کنیم.
صدری نیز حمایت از تولیدات داخلی را اولین برنامه مدیریت کلان شرکت در سال جدید عنوان کرد و افزود: اگر شعار استفاده از تولیدات داخلی را سرلوحه تصمیم گیری ها و کار خود قرار دهیم، کمک بزرگی به رشد تولیدات داخلی و اشتغال خواهیم کرد.
وی افزود: هر شرکت و تولیدکننده ای که با درنظر گرفتن تولیدات داخلی به ما پیشنهاد همکاری و کمک کند، استقبال می کنیم.
وی حوزه مخابرات را در عملیاتی کردن شعار امسال، بسیار نقش آفرین توصیف کرد و گفت: شرکت مخابرات ایران به عنوان بزرگ ترین اپراتور ارتباطی کشور سهم مهمی در تحقق شعار حمایت از تولیدات داخلی دارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :