آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236953
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1397 10:38
تعداد بازدید : 197

جیک جیک

در ستون جیک جیک از این پس به فراخور موضوعات روز، توییت های کاربران درباره یک یا چند هشتگ خاص منتشر می شود.
undefined
#تلگرام
حاج محسن: _ می دونستی تلگرام اطلاعات کاربر ها رو می دزده و می فروشه؟ 
+به جهنم مگه من که یه شهروند ساده ام چه اطلاعات خاصی دارم.
بیا از نرم افزار داخلی استفاده کن.
+ دیوونه شدی؟! اطلاعات آدم رو میدزدن.
محمد مساعد: ما از وقتی به دنیا اومدیم ممنوعیت ویدئو و شکستش، ممنوعیت ماهواره و شکستش، ممنوعیت کتاب های توقیفی و شکستش و ممنوعیت اینترنت پرسرعت و شکستش رو دیدیم. ممنوعیت تلگرام رو هم قراره ببینیم و شکستش رو هم خواهیم دید. 
حجت الله عبدالملکی: فردایی که پول کشور با ارز قلابی تلگرام ازکشور خارج شود، سینه چاکان این شبکه باید پاسخ بدهند، چه رییس جمهور باشند و چه رییس شورای امنیت ملی!
مصطفی تاجزاده: تا آنجا که می دانم نظر رییس جمهور بر شکستن انحصار تلگرام است نه فیلتر کردن آن. راه صحیح مقابله با "انحصار" بگیر و ببند و توقیف نیست؛ باز کردن راه برای همه است تا از رقابت گروه ها و شبکه های مختلف، مردم بیشترین استفاده را ببرند.
رشنالیست: برای توجیه فیلتر #تلگرام چین رو مثال می زنن! چین نیازی به رضایت عمومی نداره! 7 درصد رشد اقتصادی داره، آب فراوان داره، با دنیا دوسته!
ناهید تاج الدین: باید باور داشته باشیم امنیت ملی، امنیتی مردم مدار و مبتنی بر اعتماد مردم است، فیلترینگ تلگرام به امنیت ملی کمکی نمی کند. هیچ امنیتی بدون آزادی پایدار نخواهد بود.
حسین: من و شما تلگرام رو تلگرام کردیم. چرا فکر نمی کنید می تونیم یه پیام رسان داخلی رو هم به همینجا برسونیم؟
عطا خلیقی: خیلی کشور هیجان انگیز شده. انگار وسط یه سریال تلویزیونی اکشن هستی که چند داستان به صورت موازی در جریانه. خیلی حال میده. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :