آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236882
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1397 10:43
تعداد بازدید : 191

ایسوس مادربوردهای سری TUF Gaming را برای چیپ ست میان رده اینتل در دسترس قرار داد

از آنجا که سلیقه و کاربری کاربران از سیستم ها متفاوت است، ایسوس برای هر نوع نیازی محصولی متناسب عرضه کرده است. در این مطلب قصد داریم با ویژگی های مادربوردهای جدید مجهز به چیپ ست های B360، H310 و H370 از خانواده TUF Gaming ایسوس بیشتر آشنا شویم.
undefined
فناوران-گیمرهایی که بودجه محدود دارند، پس از خرید مادربورد، برای مدت زمان بسیار طولانی از آن استفاده می کنند و ممکن است که چندین نسل از مادربورد استفاده کرده و دوام مادربورد برای گیمرها بسیار اهمیت دارد. ایسوس با توجه به همین مقوله، با معرفی سری 300 اینتل، مادربوردهایی با خاصیت طول عمر بسیار بالا، قیمت مقرون به صرفه، ویژگی های گیمینگ و عملکرد بسیار مناسب تولید و عرضه کرده است. 
ایسوس نخستین بار است که سری TUF GAMING را با چی پست های میان رده تجهیز کرده و این اقدام به معنای این است که گیمینگ با بودجه محدود می تواند از مزایای کامل سری TUF GAMING هم استفاده کند. پرچمدار این سری نیز مادربورد TUF H370–PRO GAMING (WI–FI)  است که دوام،  کارکرد خنک با عملکرد بالا و راهکارهای ارتباطی کامل را برای گیمرها مهیا کرده است.  
در مادربوردهای ایسوس، ظاهر لوکس همیشه دیده می شود. سری TUF GAMING نیز با رنگ آمیزی مشکی و خطوط و الگوی نظامی طراحی شده و نورپردازی Aura Sync نیز، جلوه ای بی نظیر به این سری از مادربوردها بخشیده است. 
رنگ و طراحی این سری به معنای داشتن استاندارد نظامی برای قطعات این مادربورد بوده که ایسوس قطعات اختصاصی سری TUF Component را در جای جای این مادربورد استفاده کرده است. چوک های سری TUF، خازن های سری TUF و ماسفت های سری TUF علاوه بر داشتن گواهی استاندارد رده نظامی، 5 برابر طول عمر بیشتر، 20 درصد تحمل حرارت بیشتر و مصرف بهینه تر در نتیجه تولید حرارت کمتر نسبت به رقبا دارد. 
ایسوس راهکارهای متفاوت فیزیکی و الکترونیکی متعددی را در این سری به کار گرفته است. Safe Slot از شکستن و آسیب به اسلات PCIe در هنگام استفاده از کارت گرافیک های سنگین وزن جلوگیری می کند و استفاده از استیل ضد زنگ نیز در قسمت پنل پشتی، دوام مادربورد را چند برابر می کند.
ایسوس از راهکار ESD GUARDS در تمام ورودی/خروجی های مادربورد استفاده کرده و به همین جهت، مادربوردهای ایسوس مشکلی با تخلیه ناگهانی الکتریسیته ساکن در قسمت های حساس نخواهد داشت!
مدار تغذیه هوشمند به همراه تراشه اختصاصی DIGI+ VRM، استفاده از پلی فیوزهای متعدد به منظور جلوگیری از ورود ولتاژ های ناخواسته و راهکار حفاظتی LAN Guard برای شبکه، تضمین کاملی برای پایداری سیستم در شرایط سخت است.
مادربوردهای سری TUF از نرم افزار Fan Xpert 4 به منظور کنترل دمای سیستم بهره می برند. این نرم افزار با استفاده از چیپ های اختصاصی روی مادربورد و به کارگیری سنسورهای متعدد، دمای سیستم را به بهترین حالت ممکن کنترل کرده و علاوه بر آن بر عملکرد خنک کننده کارت گرافیک نیز نظارت دارد.
ایسوس با فناوری OptiMem و نسل جدید T–Topolgy، سیگنال های حافظه را رهگیری کرده و از هم شنوایی در کانال های حافظه جلوگیری می کند. 
ایسوس در نسل جدید مادربوردهای TUF، از بهترین راهکار شبکه یعنی استفاده از چیپ رده بالا و مجزای اینتل استفاده کرده است. مزیت استفاده از چیپ شبکه اینتل، بهبود پینگ و دقت شبکه و پردازش سریع بسته های ارسالی/دریافتی است. همچنین سرباری کمتری را نیز به پردازنده اصلی تحمیل کرده و منابع سیستم را در بازی های تحت شبکه اشغال نمی کند.
در حال حاضر ایسوس مدل های متنوعی از مادربوردهای سری TUF Gaming با چیپ ست میان رده اینتل در دسترس قرار داده است که در حال حاضر 8 مدل با چیپ ست های اینتل H370 ، B360 و B310 در دسترس است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :