آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236875
تاریخ انتشار : 20 فروردین 1397 10:28
تعداد بازدید : 430

در استان های مرکزی و کردستان اینترنتی ازدواج کنید

سامانه ملی همسان گزینی در دو استان مرکزی و کردستان راه اندازی شد.
undefined
موسسه تبیان - همزمان با آغاز سال نو و اعیاد مبارک ماه رجب، با همیاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی و نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان کردستان، سامانه ملی همسان گزینی تبیان فعالیت خود را در این دو استان آغاز کرد.
نحوه استفاده از سامانه ملی همسان گزینی تبیان بدین صورت است که کلیه مجردان ساکن در استان های مرکزی و کردستان، از این پس می توانند با مراجعه به دامنه hamsan.tebyan.net  از کد معرف 23397 برای استان مرکزی و کد معرف 23131 برای استان کردستان  استفاده کرده و ثبت نام کنند.
پس از ثبت نام، پرونده متقاضیان بررسی و جهت تکمیل پرونده و مصاحبه حضوری با آنان تماس گرفته خواهد شد سپس فرم های متقاضیان توسط کارشناسان ذیصلاح  بررسی شده و در صورتیکه موارد مناسب و کفو آنان در بانک جامع معرفان تبیان وجود داشته باشد، معرفی توسط معرفان استان های مذکور صورت می گیرد.
متقاضیان استان مرکزی می توانند سوالات خود را در این زمینه با ایمیل hamsan_arak@tebyan.com مطرح کرده و همچنین متقاضیان استان کردستان از طریق مکاتبه با ایمیل hamsan_kordestan@tebyan.com می توانند پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.
سامانه ملی همسان گزینی از سوی موسسه تبیان در سال 1394 و با حضور معاونت وزارت ورزش و جوان راه اندازی شده و مورد بهره برداری قرار گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :