آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236817
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1397 10:54
تعداد بازدید : 229

با تردمیل Kat VR بازی را به واقعیت تبدیل کنید

Kat VR، یک شرکت چینی است که به خاطر ساخت تردمیل های واقعیت مجازی Kat Walk شناخته شده است و این بار با طراحی محصولی جدید به Kickstarter بازگشته است.

undefined
موبنا- بر اساس اطلاعات ارایه شده ازسوی کمپانی تولیدکننده Kat Walk Mini نسبت به نسخه ۲۰۱۵ کوچک تر بوده و با وجود طراحی باز و غیر محدود کننده، در هر اتاقی امکان حرکت کامل برای دست ها و پاهای کاربر را فراهم می کند.
طراحی جدید «مینی» با یک سنسور لیزری که به پایه دستگاه متصل شده ، جایگزین سنسورهای بی سیم قدیمی شده است که باعث شده سرعت واکنش بهتری در مقایسه با مدل قبلی داشته باشد. 
همچنین Kat Walk Mini دارای یک سیستم حسگر جدید است که به صورت همزمان با چرخاندن بدن خود به هر سمتی می چرخد. یک رشته از ماده جذب کننده شوک هم در پایه تردمیل استفاده شده است؛ اگرچه ما مطمئن نیستیم که با سطوح قبلی چه تفاوت هایی دارد اما کاربر را مجبور می کند تا از کفش های کم اصطکاک خاصی استفاده کند.
نسخه اصلی Kat Walk اولین کمپین موفقیت آمیز خود را برای جمع آوری سرمایه نزدیک به ۳ سال گذشته در Kickstarter به پایان رساند و ۱۵۰ هزار دلار از حامیان دریافت کرد. این دستگاه یک کیت بزرگ و سنگین بود که با وجود قیمت پایه ۶۰۰ دلاری و اندازه بزرگش در راستای جلب نظر گیمرهای حرفه ای و قدیمی اقدام کرد.
 دیدن یک نسخه کوچک تر و ارزان تر که شامل برخی از همان آزادی های حرکتی است، بخش قابل توجه و کاربرپسند این دستگاه است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :