آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236805
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1397 10:31
تعداد بازدید : 452

مدیرعامل شرکت زیرساخت:

سال 96 شبکه ارتباطی اختلال خاصی نداشت

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: در سال ۹۶ شبکه ارتباطی کشور پایدار بود و اختلال خاصی در این زمینه گزارش نشد.
undefined
وزارت ارتباطات - صادق عباسی شاهکوه با بیان عدم گزارش اختلال خاصی در سال گذشته از پایدار بودن شبکه ارتباطات کشور گفت: شرکت زیرساخت متولی شبکه های مادر مخابراتی کشور است و باید تلاش کنیم شبکه ای که در اختیار ماست به نحوی از نظر کیفیت و کمیت توسعه یابد که استفاده از آن برای مشتریان اقتصادی باشد.
وی با بیان اینکه خوشبختانه با تلاش و اقدامات شبانه روزی که در این بخش صورت گرفت، در سال ۹۶ شبکه ارتباطی مان پایدار بود و اختلال خاصی گزارش نشد، افزود: باید پایداری شبکه به طور کامل پایش شود تا بتوانیم سرویس های فنی را با بهترین کیفیت ارایه دهیم و نیازهای اپراتورها و ظرفیت های درخواستی آنها با بهترین قیمت تامین شود.
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: با توجه به الزامات سند شورای عالی فضای مجازی، شرکت زیرساخت به عنوان ابزار اصلی حاکمیت، هسته اصلی شبکه ملی اطلاعات است و نقش اصلی را در توسعه زیرساخت های ارتباطی فضای مجازی کشور دارد.
مدیرعامل شرکت پست نیز گفت: این شرکت در سال گذشته با جابه جایی 500 میلیون مرسوله از نظر درآمد 11 درصد رشد در مقایسه با سال قبل از آن داشت و امیدواریم با تمهیدات صورت گرفته در سال جاری شاهد رشد دو برابری در زمینه درآمد باشیم.
حسین نعمتی اقدامات اساسی در بحث ساختار در شبکه پستی را برای طراحی شبکه ای هوشمند و فکور ضروری دانست و افزود: صرف ارایه سرویس های متنوع بدون در نظر گرفتن جوانب امر می تواند آسیب زننده باشد.
وی با بیان اعطای پروانه اپراتور های بخش خصوصی پست در پایان سال گذشته افزود: شرکت پست به عنوان قدیمی ترین ابزار ارتباطی و با دارا بودن ظرفیت ها و استعدادهای فراوان همچنان نقش پررنگی در ارایه خدمات پستی خواهد داشت که حتی بخش خصوصی هم می تواند از امکانات آن بهره مند شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :