آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236113
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1396 10:59
تعداد بازدید : 373

نگاهی به راهکارهای جامع ایسوس در کسب و کار

شرکت ایسوس با هدف قرار دادن بخش تجاری، در کمپینASUS Business Zone، قصد دارد محصولات اختصاصی کسب و کار را به صورت مشخص و یک سبد کالای ویژه برای مصارف تجاری در فروشگاه های آنلاین و فیزیکی ارایه کند.
undefined
فناوران- از ویژگی این سبد کالای ویژه، در دسترس بودن همه راه حل های ارایه شده ازسوی ایسوس برای کسب و کار و تجارت است. به منظور درک بهتر این موضوع، یک شرکت بیمه بزرگ با تعداد زیادی شعبه در سراسر کشور را در نظر می گیریم.
از دید فناوری اطلاعات مهم ترین بخش این شرکت بی شک بخش زیرساخت آن است که دارای تعداد متعددی سرور است.
ایسوس با معرفی مدل های مختلف سرور با مشخصات و کلاس متفاوت، می تواند این بخش را به طور کامل پوشش دهد.
 از ویژگی های سرورهای ایسوس، سازگاری کامل با همه برندهای تولید کننده حافظه، دستگاه های ذخیره سازی و عدم به کارگیری گواهی های دردسرساز مانند سایر برندهاست. 
علاوه بر این ویژگی که تاثیر مستقیم در قیمت و هزینه های تمام شده دارد، رده بالاترین قطعات موجود در کلاس استاندارد سرورها، در این محصولات گنجانده شده است.
 همچنین به دلیل بهینه بودن از لحاظ مصرف نیز سرورهای ایسوس توانسته اند در برابر رقبا خودی نشان دهند. بد نیست بدانید که سرورهای ایسوس گواهی و جایگاه نخست در انجمن 500Green را به خود اختصاص داده است. در بحث پردازش و قدرت و عملکرد آن نیز، به تازگی سرور ها و مادربوردهای مخصوص ایستگاه کاری ایسوس توانستند از انجمن SPEC در مجموع 18 رکورد پردازشی را به خود اختصاص دهند.
 اگر به فکر توسعه کسب و کارتان هستید، از ایسوس کمک بگیرید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :