آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 236109
تاریخ انتشار : 21 اسفند 1396 10:55
تعداد بازدید : 398

جایزه جشنواره فاوا به استارت آپ های منتخب

هم زمان با سالروز يكصد و چهل و يكمين سالگرد تاسيس وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، هفتمين جشنواره ملي ارتباطات و فناوري اطلاعات (فاوا) امروز برگزار می شود.
undefined
فناوران - در این جشنواره برای نخستین بار دولت قصد دارد به بهترین استارت آپ ها نیز جایزه دهد.
عضو کارگروه استارت آپ ها و دستگاه های برتر دولت الکترونیکی هفتمین جشنواره فاوا با بیان اینکه برای بررسی استارت آپ های شرکت کننده 5 شاخص اصلی مد نظر قرار داشت گفت: سه شاخص 25 امتیازی بود و دو شاخص تجربه کاربری 10 و وضعیت رقابتی مشابه 15 امتیاز داشت که در مجموع 100امتیاز در نظر گرفته شد.
عطا خلیقی، مسوول بررسی استارت آپ ها در هفتمین جشنواره فاوا گفت: استارآپ های شرکت کننده در جشنواره امسال در 5 شاخص، مدل تجاری، مقیاس پذیری و قابلیت گسترش پذیری استارت آپ، نوآوری در ایده یا بومی سازی، تجربه کاربری و وضعیت رقابتی یا نداشتن مشابه داخلی بررسی شدند.
وی افزود: شرکت کنندگان از طریق فراخوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و فراخوان مرکز کسب و کارهای نوپا برای شرکت در جشنواره دعوت شدند . خلیقی با اعلام اینکه که در مجموع 117 استارت آپ برای شرکت در جشنواره ثبت نام کردند گفت: شش داور استارت آپ ها را بر اساس شاخص های اعلام شده بررسی کردند و در نهایت چهار استارت آپ به عنوان برنده معرفی می شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :