آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 235633
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1396 11:12
تعداد بازدید : 437

فراخوان وزارت فاوا برای اشتغال روستایی با همکاری بخش خصوصی

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف شناسایی افراد حقوقی حایز صلاحیت برای ایجاد و تثبیت اشتغال روستایی، فراخوانی از سوی دبیرخانه کمیته اشتغال روستایی این وزارتخانه منتشر کرد.
undefined
فناوران - دبیرخانه کمیته اشتغال روستایی طی فراخوانی اعلام کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در نظر دارد بر اساس ظرفیت های «قانون حمایت از توسعه و ایجاد مشاغل پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی مصوب ۱۳۹۶» نسبت به شناسایی افراد حقوقی حایز صلاحیت برای ایجاد و تثبیت اشتغال روستایی که منجر به افزایش بهره وری عوامل کار شود، بر اساس شرایطی اقدام کند.
در ادامه این فراخوان آمده است: متقاضیان می توانند از تاریخ درج آگهی به مدت ۷ روز کاری نسبت به ارایه مدارک صلاحیت و سوابق کاری مورد نیاز در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، از طریق پست پیشتاز، پست الکترونیکی و با مراجعه حضوری به دبیرخانه اشتغال روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به آدرس خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، ورودی ۲۲، ساختمان مرکزی سازمان فناوری اطلاعات ایران، دفتر معاونت توسعه صنعت و اعتبار بخشی فناوری اطلاعات (دبیرخانه اشتغال روستایی) اقدام کند.
براساس شرایط این فراخوان، شرکت باید حداقل دارای یک پلات فرم موفق به همراه طرح تجاری مربوطه در زمینه های فروش الکترونیکی، گردشگری و بوم گردی، استفاده از ظرفیت نیروی انسانی (بصورت عام) و روستایی (به صورت خاص)، آموزش، خرید تجهیزات و ایجاد مراکز فنی و تعمیرات روستایی و سلامت باشد.
علاوه بر آن شرکت باید دارای سابقه بازاریابی موفق و گردش مالی حداقل ۸۰۰ میلیون تومان سالانه در حداقل دو سال از سه سال گذشته باشد.
به موجب این فراخوان شرکت باید برای توسعه پلات فرم خود دارای برنامه بوده و برای توسعه درخواست تسهیلات داشته باشد و بر اساس شروط قید شده، شرکت باید ظرفیت ایجاد شرکت های استانی را داشته باشد.
در پایان این فراخوان از پیشنهاد دهندگان خواسته شده از ارایه مستنداتی که مستلزم رعایت حقوق مالکیت معنوی است، خودداری کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :