آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 235612
تاریخ انتشار : 19 اسفند 1396 10:34
تعداد بازدید : 656

فرمانده بسیج وزارت فاوا:

180 هزار خانواده ایرانی از تلگرام درآمد دارند

فرمانده بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بیش از 180 هزار خانواده ایرانی از تلگرام کسب درآمد مستقیم با گردش مالی چند 10 میلیارد تومانی دارند لذا باید اپلیکیشن های داخلی را برای روزی که مدیریت تلگرام به ایران سرویس نداد، تقویت کنیم.
undefined
فارس - سعید مهدیون فرمانده بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در شانزدهمین همایش فرماندهان بسیج مخابرات مناطق سراسر کشور به فرمایش مقام معظم رهبری درباره حضور بسیج در همه عرصه ها به عنوان یک راهکار برای برون رفت از مشکلات پرداخت افزود: بسیج در عرصه نبرد و در جبهه های جنگ تحمیلی خوش درخشید و اکنون زمان آن است که در عرصه های مورد نیاز دیگر  مانند عرصه های عمومی از جمله فرهنگ ، کارآمدی و فسادزدایی حضوری فعال و تاثیرگذار داشته باشد.
مهدیون در ارتباط با فضای مجازی گفت: باید حضوری هدفمند در شبکه های مجازی داشته باشیم و کم کاری های گذشته در این باره را جبران کنیم، چون هرجا در این فضا کم کاری شده، دشمن حضور خود را در آن نمایان کرده است.
وی به از بین رفتن مرزها در فضای مجازی پرداخت و گفت: به عنوان مثال بیش از 180 هزار خانواده در ایران از شبکه تلگرام درآمد مستقیم کسب می کنند و بیش از چند 10  میلیارد تومان گردش مالی این موضوع است، فرض کنید مدیریت این اپلیکیشن به دلیلی نخواهد به ایرانیان سرویس دهد، پس باید در جهت تقویت و حمایت از اپلیکیشن های داخلی با تمام توان اقدام شود و امیدواریم بسیجیان عزیز که تحصیل کردگان دانشگاهی هم در بین آنها بسیار زیاد است، در این زمینه تلاش لازم را داشته باشند.
مهدیون، همچنین رعایت سبک زندگی اسلامی و تقویت آن را جزو اولویت های بسیج دانست و با تاکید بر حفظ سلامت اداری، خواستار تقویت اقدامات بسیج در این مورد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :