آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 235414
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1396 9:19
تعداد بازدید : 517

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران:

استراتژی مخابرات تغییر می کند

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران گفت: تصمیم داریم فروشگاه های برند ایجاد کنیم تا بتوانیم استانداردهای ارایه خدمات را به نحو مطلوب سراسری کنیم، به صورتیکه هر میز پاسخگو به مشتری، دارای کاتالوگ سرویس و امکان حل مساله و مشکل مشتری را داشته باشد.
undefined
شرکت مخابرات - داوود زارعیان در همایش «من و مشتری» که از سوی مخابرات منطقه تهران برگزار شد گفت: موضوع IT در برنامه های شرکت مخابرات ایران در صدر برنامه های اولویت دار قرار دارد و منتظر اقدامات توسعه ای در این حوزه هستیم تا بتوانیم به عنوان یک شرکت تمام IT مطرح شویم.
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران درباره برنامه ریزی های انجام شده برای سال 97 گفت: یکپارچه کردن مراکز پاسخگویی و برنامه ریزی برای مشتریان VIP و تجاری از اولویت های امور مشتریان در سال آینده است.
وی به تعدد کدهای خدماتی در مخابرات پرداخت و گفت: در گذشته کدهای خدماتی بسیاری در مخابرات برای سرویس های مختلف فعال بود که ما اکنون آن را به ۵ یا ۶ کد رسانده ایم و بنا داریم در سال ۹۷ به صورت متمرکز آن را به یک کد برسانیم.
زارعیان با بیان ضرورت توجه بیشتر به حوزه IT، شبکه و بخش های فنی دیگر از تغییر استراتژی و سیاست های جدید شرکت با توجه به تغییرات مدیریتی و اعلام آن در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته شده در حوزه تحقیقات بازار نیز توسط همکاران معاونت تجاری به زودی به تمامی مناطق مخابراتی ابلاغ خواهد شد.
معاون امور مشتریان مخابرات ایران، تغییر ساختار مراکز ۱۱۸ را از مراکز هزینه به مراکز پاسخگویی خوب و درآمدزا و برنامه ریزی برای تلفن های بدون کارکرد و بازگرداندن این تلفن ها و همچنین تقویت ارایه خدمات غیر حضوری مانند پورتال تجاری و اپ موبایل را از دیگر برنامه های مخابرات ایران در حوزه مشتری در سال آینده ذکر کرد.
عرب هاشمی، مدیر مخابرات منطقه تهران نیز در این مراسم گفت: با پشتیبانی فنی و مادی از IT و فراهم کردن زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری، ارایه سرویس های نوین مخابراتی و ارتباطی به مشتریان تسریع می شود در حقیقت فناوری اطلاعات سنگ بنای ارایه خدمات پایدار و با کیفیت در سفر مشتری است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :