آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 235032
تاریخ انتشار : 12 اسفند 1396 12:19
تعداد بازدید : 362

تصویر سال در خانه هنرمندان

خانه هنرمندان ایران تا بیستم اسفند ماه میزبان پانزدهمین دوره جشن تصویر سال است. در این رویداد هنری، برترین آثار هنرمندان در بخش های پوستر، کاریکاتور و عکاسی شامل شاخه های مستند اجتماعی، نگاهی دیگر، ورزشی، خبری، هنر و هنرمندان، به نمایش گذاشته شده است.
undefined
مهر - همچنین در این دوره نمایشگاه عکس های  عکاسان از مناطق محروم، مسابقه عکس های موبایلی و بخش “ایران ما” که آثار آن به صورت مالتی مدیا دیده می شود، نیز در معرض دید عموم قرار گرفته است. در پانزدهمین دوره جشن “تصویر سال” در ادامه تجلیل از چهره های شاخص تصویری در ایران که در سه دوره گذشته به اکبر عالمی، محمود کلاری و عباس کیارستمی اختصاص یافت یک هنرمند برجسته که نقش انکارناپذیری در گسترش فرهنگ تصویری در ایران داشته است، معرفی خواهد شد. 
آثار دوره پانزدهم جشن “تصویر سال” را در بخش عکس محمد فرنود، نادر داوودی و بهنام صدیقی، در بخش “کاریکاتور” کامبیز درمبخش، اردشیر رستمی و جواد علیزاده و در بخش “پوستر” مریم کهوند، ایمان صفایی، و مهدی فاتحی داوری کرده اند. در بخش فیلم نیز محمد آلادپوش، نرگس آبیار و ابوالفضل جلیلی اعضای هیات داوران بودند و پیروز کلانتری، جعفر صانعی مقدم، علی کریم  و پیروز کرمی با عنوان هیات انتخاب آثار با جشنواره فیلم تصویر همکاری داشتند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :