آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 234676
تاریخ انتشار : 8 اسفند 1396 11:2
تعداد بازدید : 353

مشترکان همراه اول بیمه تکمیلی می شوند

در راستای طرح «همراه ملت»، ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انفرادی با همکاری همراه اول، جیرینگ، بیمه آسماری (SOS) و بیمه ملت امکان پذیر شد.
undefined
فناوران- همراه اول که پیش از این با امضای تفاهم نامه سه جانبه با بیمه ملت و شرکت جیرینگ، از طرح «همراه ملت» رونمایی کرده بود، در همین راستا، خدمات بیمه تکمیلی به مشترکان خود ارایه می کند.  
بر این اساس مشترکان همراه اول می توانند با شماره گیری کد دستوری #۱*۱*۷۰۷*، درخواست ثبت نام خود را ارسال کنند تا پس از عضویت با پرداخت حق بیمه سالیانه به مدت یک سال از خدمات بیمه تکمیلی برخوردار شوند. 
بعد از ثبت نام متقاضیان، به مشترکانی که ثبت نام خود را نهایی کرده باشند لینک خرید این بیمه نامه ارسال می شود. مشترکان از زمان دریافت لینک به مدت ۷ روز زمان دارند تا نسبت به خرید محصول
 اقدام کنند.
این بیمه نامه برای اولین بار به صورت کاملا الکترونیکی طراحی شده و تصویر بیمه نامه معتبر به همراه مراکز پرداخت خسارت SOS و مدارک مورد نیاز جهت اخذ معرفی نامه الکترونیکی و فرآیند های دریافت خسارت به صورت کاملا واضح و شفاف برای خریدار ارسال می شود.
به علت اینکه برای اولین بار در کشور بیمه درمان تکمیلی به مشترکان همراه اول ارایه می شود، در این مرحله تعداد ۱۰۰ هزار نفر امکان دریافت آن را دارند.
 لازم به ذکر است حداکثر سن مجاز به خرید ۴۰ سال بوده و هیچگونه نیازی به انجام آزمایشات پزشکی برای صدور این بیمه نیست.
ایده این محصول که از طریق بخش نوآوری همراه اول شکل گرفته است، با همکاری جیرینگ، شرکت بیمه آسماری (SOS) و بیمه همراه پیاده سازی و اجرا می شود.
براساس این گزارش مبلغ خرید این بیمه نامه حدود 195 هزار تومان است و هزینه های بیمارستانی تا سقف 15 میلیون ریال و هزینه اعمال جراحی های بزرگ را تا سقف 30 میلیون ریال 
پوشش می دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :