آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 234542
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1396 9:7
تعداد بازدید : 758

واگذاری مدیریت اجرایی رایتل برای سه سال در قالب پیمان

وحید صدوقی به رایتل می رود؟

شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با انتشار یک آگهی اعلام کرده که قصد دارد مدیریت اجرایی اپراتور تلفن همراه را در قالب پیمان مدیریت به مدت سه سال واگذار کند.
undefined
فناوران - در این آگهی افراد واجد صلاحیت باید شرایط ذیل را داشته باشند:
-اشخاص حقیقی یا حقوقی پیشنهاددهنده می بایست  دارای توان مالی مناسب و تابعیت ایرانی باشند.
-اشخاص حقیقی می بایست دارای تجربه مدیریت عاملی اپراتورهای سراسری موبایل به مدت حداقل 3 سال باشند.
- اشخاص حقوقی (غیر از اپراتورهای صاحب پروانه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی) می بایست یکی از اعضای هیات مدیره آن شرکت دارای تجربه مدیریت عاملی اپراتورهای سراسری موبایل به مدت حداقل 3 سال باشد.
براساس این فراخوان متقاضیان تنها یک هفته فرصت دارند اسناد و مدارکی را که نشان دهنده صلاحیت شان با توجه به شروط اعلامی باشد، به شستا تحویل دهند. علاوه بر این متقاضیان باید دو پاکت شامل تعهدات در حوزه های رشد تعداد مشترک، افزایش درآمد و رشد سود عملیاتی و همچنین حق الزحمه متغیر براساس شاخص های رشد تعداد مشترک، افزایش درآمد و رشد سود عملیاتی و حق الزحمه ثابت را تحویل دهند.
این قرارداد تا 5 سال قابل تمدید است اما در صورتی که پیمانکار به اهداف مورد نظر دست نیابد، پس از یک سال قابل فسخ خواهد بود.
اما این شرایط به گونه ای تنظیم شده که تعداد انگشت شماری کاندیدای مدیریت رایتل خواهند بود. وحید صدوقی، علیرضا قلمبر دزفولی، مجید صدری و جهانگیر آقازاده کسانی هستند که سه سال سابقه مدیریت اپراتور تلفن همراه را در کارنامه دارند. 
صدری که به تازگی از رایتل رفته، جای پای دزفولی در ایرانسل محکم است و جهانگیر آقازاده هم دیروز اعلام کرد که قصد شرکت در این فراخوان را ندارد. بنابراین به نظر می رسد این آگهی برای طی کردن تشریفات قانونی و واگذاری کار به صدوقی منتشر شده باشد.
 گزینه ای که با توجه به کارنامه درخشان در همراه اول، گزینه مناسبی برای رایتل به شمار می رود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :