آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 234221
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1396 21:50
تعداد بازدید : 1010

استارتاپ دمو حوزه تخصصی آموزش

مرکز فن بازار ملی ایران توسط تک هابر در نظر دارد به منظور جذب سرمايه براي استارتاپ ‏هاي حوزه آموزش با هدف توسعه زیست بوم نوآوري و استارتاپي كشور هشتمین رويدادStartup Demo  در حوزه تخصصی آموزش را برگزار کند.

undefined

یكی از چالش هاي زیست بوم نوآوری و استارتاپی كشور، نبود فرصت ها و بسترهای جذب سرمایه است كه رویدادهای "استارتاپ دمو" سعي بر آن دارد این زمینه را برای شركت های نوپا و استارتاپ ها جهت جذب سرمایه از یك طرف و برای سرمایه گذاران جهت بررسی شركت های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم نماید.

هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رو در روی صاحبین ایده و استارتاپ ها با سرمایه گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارتاپ ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارتاپ ها) برگزار می شود و استارتاپ ها می توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند. سرمایه گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارتاپ ها را بررسی کرده و پس از برگزاري جلسات خصوصي و بررسي میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و ... به ارزيابي آنها پرداخته و براي سرمايه گذاري در آنها اعلام نظر خواهند كرد، در اين صورت مذاكرات بعدي تا حصول نتيجه نهايي توسط مركز فن‏بازار ادامه خواهد داشت.

 

این رویداد در روز ۱۲ اسفندماه سال جاری در محل دانشگاه شهید بهشتی با حضور سرمایه گذاران تخصصی این حوزه و  استارتاپ های حوزه آموزش (در حوزه های آموزش آنلاین، سیستم های مدیریت یادگیری، آموزش فناوری، مدرسه های نسل آینده، ابزارهای مطالعه و ...) به عنوان سرمايه پذيران برگزار خواهد شد.

خاطرنشان می سازد مهلت استارتاپ ها برای ثبت نام در اين رویداد تا ۵ اسفندماه مي باشد و متقاضيان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام مي توانند به آدرس  evand.com/edudemoمراجعه و یا با شماره تلفن ۶۴۵۴۵۶۶۶ تماس حاصل نمايند. همچنین جهت ثبت نام در رويداد به لینک زیر مراجعه نمائید:

 لینک ثبت نام evand.com/edudemo


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :