آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 233508
تاریخ انتشار : 28 بهمن 1396 10:14
تعداد بازدید : 494

تشکیک مدیرعامل مخابرات درباره ادغام با همراه اول

در حالی که یکی از برنامه های پنج ساله شرکت مخابرات، ادغام همراه اول در آن است، مدیرعامل جدید مخابرات ظاهرا نظر متفاوتی دارد.
undefined
فناوران - یکی از نکات جالبی که فصل مشترک سخنان مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات در مراسم معارفه بود، اصلاح برنامه 5 ساله شرکت مخابرات در صورت نیاز بود که به نظر می رسد این اصلاح در نخستین گام در بحث ادغام همراه اول و شرکت مخابرات ایران صورت می گیرد.
براساس برنامه 5 ساله همراه اول در مخابرات ادغام می شود تا امکان مدیریت و البته ارایه خدمات یکپارچه ثابت و سیار فراهم شود. حتی گفته شده که بحث های حقوقی و همچنین سرنوشت سهام این دو شرکت در بورس تا حدی پیگیری شده است. 
پیش از این قرار بود ادغام مذکور تا سال آینده عملیاتی شود اما اکنون مجید صدری مدیرعامل جدید مخابرات ایران درباره ادغام حقوقی این دو شرکت می گوید روی این موضوع تامل بیشتری صورت گرفته و هیات مدیره تصمیم گیری خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران درباره تکلیف ادغام ۲ شرکت مخابرات و همراه اول تا پایان سال ۹۷ به فارس گفت: در بحث ادغام یکی شدن ۲ شرکت خیلی حرف با مسمایی نیست و بیشتر هم افزایی و استفاده بهینه و اشتراکی از منابع را دنبال می کنیم.
صدری گفت: ما بیشتر معتقدیم باید بتوانیم منابع مان را صحیح و بجا استفاده کنیم. با رابطه خیلی خوبی که با همراه اول داریم، تلاش مان این است کارهایی را که می توان، به صورت مشترک انجام داد.
وی ادامه داد: معنی یکی شدن می تواند این باشد که بتوانیم منابع خودمان را در جایی که امکان پذیر است، بصورت اشتراکی استفاده کنیم و در حوزه های مختلف از جمله فنی، بازاریابی و بازرگانی از پتانسیل دو شرکت استفاده کنیم.
وی درباره اینکه اینطور به نظر می رسد که تاکید ندارید دو شرکت از نظر حقوقی با هم ادغام شوند، گفت: فکر می کنم روی این موضوع باید قدری تامل کنیم، باید ببینیم تصمیم هیات مدیره چه خواهد بود، اما آنچه به جدیت دنبال می کنیم، هم افزایی و استفاده بهینه از منابع است برای مثال در حوزه مرکز تماس، نگهداری فنی و تجهیزات فنی می توانیم خیلی امکانات را مشترک استفاده کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :