آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 233353
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396 11:12
تعداد بازدید : 595

عرضه بایوس ایسوس برای سازگاری با پردازشگرهای رایزن 2000

ایسوس با نزدیک شدن به عرضه سراسری پردازشگرهای AMD Ryzen 2000 با ارایه بایوس جدید، امکان به کارگیری پردازشگرهای جدید AMD را در تمام چیپ ست های X370، B350 و B320 خود فراهم کرده است.

undefined
فناوران- پردازشگرهای سری APU شرکت AMD که با Zen architecture–based AMD Ryzen و دارای شتاب دهنده ها گرافیکی سری Radeon Vega همراه هستند، با به روزرسانی بایوس های مادربوردهای مبتنی بر سوکت AM4 ایسوس قابل استفاده خواهند بود. 
ایسوس مدت هاست که با راهکار به روز رسانیEZ Flash، مشکلات به روز رسانی بایوس را برای کاربران حل کرده است. 
در سری سوم EZ Flashراه های متعددی به منظور به روز رسانی بایوس در مادربوردهای ایسوس ارایه شده است. 
یکی از ساده ترین راه ها، استفاده از اینترنت برای دریافت خودکار و آنلاین آخرین بایوس سازگار است. همچنین به صورت کاملاً گرافیکی می توانید مادربوردهای ایسوس را از طریق دریافت فایل بایوس و ذخیره آن در یک فلش درایو بدون دغدغه به روز رسانی بایوس را انجام دهید.
همچنین در مادربوردهای رده بالا حتی به داشتن پردازنده و رم برای به روز رسانی بایوس نیاز نخواهید داشت! به طور مثال اگر بخواهید مادربورد ROG CROSSHAIR VI HERO خود را برای پردازشگرهای سری  AMD Ryzen 2000 به روز رسانی کنید، کافی است کابل های 24 پین منبع تغذیه را به مادربورد وصل کرده، فایل بایوس را در فلش درایو کپی کرده و دکمه BIOS FLASH BACK را در پشت مادربورد برای 5 ثانیه نگه دارید. مادربورد به طور خودکار فایل بایوس را از فلش درایو خوانده و بدون نیاز به روشن شدن سیستم به روز رسانی پس از چند لحظه انجام خواهد شد! این ویژگی در تمام مادربوردهای رده بالای ایسوس وجود دارد.
ناگفته نماند که تمام مادربوردهای ایسوس دارای فناوری CRASH FREE هستند و حتی در هنگام به روز رسانی بایوس اگر پروسه با اختلال ایجاد شد، مادربورد می تواند به طور خودکار بایوس قبلی را مجدداً راه اندازی کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :