آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 233140
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1396 11:33
تعداد بازدید : 821

توییتر بالاخره به سوددهی رسید

گزارش عملکر سه ماهه آخر سال 2017 توییتر نشان می دهد که این شرکت سال 2017 را با بازگشت به دوره رشد به پایان رسانده است.
undefined
فناوران- جک دورسی، مدیرعامل توییتر با خوشحالی در حساب کاربری خود اعلام کرد که به تیم خود افتخار می کند و روند رشد توییتر در سال 2018 ادامه می یابد.
گزارش منتشر شده نشان می دهد که درآمد توییتر در سه ماهه آخر سال 2017 نسبت به مدت مشابه در سال 2016 حدود 2 درصد افزایش داشته و به 732 میلیون دلار رسیده است. درآمد خالص توییتر نیز طی این دوره 91 میلیون دلار برآورد شده است. 
درآمد حاصل از تبلیغات توییتر نیز در سه ماهه آخر سال 2017 حدود 7 درصد رشد داشته است. این رشد ناشی از تغییر سیاست های تبلیغی توییتر و ورودش به دنیای پخش آنلاین است که توییتر طی یک سال گذشته روی آن متمرکز شده است. در حالی که توییتر به مسیر سوددهی برگشته انتقادات و شکایات بسیاری نسبت به کار این کمپانی در رسانه ها و بین مقامات دولتی مطرح است. به غیر از سو استفاده روس ها از این شبکه اجتماعی برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا، اخیرا بسیاری از مقامات فدرال نسبت به خرید دنبال کنندگان جعلی از سوی هنرمندان، ورزشکاران و برندهای تجاری انتقاد دارند. نیویورک تایمز چندی پیش گزارشی منتشر کرد که نشان می داد شرکتی به نام Devumi دنبال کنندگان جعلی به افراد سرشناس در توییتر می فروخته و گردش مالی سنگینی برای این خرید و فروش داشته است. توییتر اعلام کرده علیه شیوه های کاری شرکت Devumi و شرکت های مشابه راهکاری پیدا خواهد کرد.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :