آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 233127
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1396 11:4
تعداد بازدید : 436

فراخوان لپ تاپ های لنوو به دلیل احتمال آتش گرفتگی

شرکت لنوو برای تعداد محدودی از نسل پنجم لپ تاپ های مدل ThinkPad X1 Carbon به دلیل احتمال آتش گرفتگی فراخوان داده است.
undefined
ایسنا- بر اساس گزارش وب سایت زد دی نت، شرکت لنوو در بیانیه ای اعلام کرد که آن دسته از کاربرانی که نسل پنجم لپ تاپ های مدل تینکپاد ایکس ۱ کربن لنوو را خریداری کرده اند، به دلیل اینکه در تعداد محدودی از آنها احتمال آتش گرفتگی باتری وجود دارد، هرچه سریع تر به نمایندگی های مجاز این شرکت مراجعه کنند تا متخصصان مربوطه به صورت کاملا رایگان لپ تاپ های مورد نظر را تحت بررسی دقیق قرار بدهند و در صورت لزوم، به حل کردن مشکل اقدام کنند.
این شرکت در ادامه فراخوان خود در بیانیه ای برروی وب سایت رسمی خود همچنین افزوده است که لپ تاپ های مورد نظر در حد فاصل دسامبر ۲۰۱۶ میلادی تا اکتبر ۲۰۱۷ میلادی تولید و به بازار عرضه شده اند. دارندگان لپ تاپ های لنوو که می خواهند بدانند آیا رایانه آنها نیز شامل این فراخوان می شود یا خیر، باید با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت لنوو، ریز مدل هایی را که مشمول این فراخوان می شوند را بیابند.
در این وب سایت همچنین به ریزمدل های 20HQ, 20HR, 20K3  و 20K4 از لپ تاپ های لنوو اشاره شده است که بر اساس برآوردهای کمیسیون ایمنی محصولات در ایالات متحده آمریکا، ۸۳ هزار و ۵۰۰ دستگاه لپ تاپ لنوو مشکل مذکور را دارا بوده و کاربران باید هرچه سریع تر با مراجعه به نمایندگی های رسمی و مجاز لنوو در سراسر جهان مشکل و احتمال آتش گرفتگی این لپ تاپ ها را برطرف سازند.
لنوو در وب سایت رسمی خود همچنین عنوان کرده است که این فراخوان به دلیل دریافت سه گزارش آتش گرفتگی و افزایش دمای بسیار بالا در این مدل لپ تاپ ها انجام گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :