آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232885
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1396 12:37
تعداد بازدید : 822

هدیه گوگل به کاربران اسپیکرهای هوشمند

گوگل به کاربرانی که اسپیکرهای هوشمند گوگل هوم دارند، یک کتاب صوتی رایگان به عنوان جایزه اهدا می کند.

undefined
ایسنا- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وب سایت phonearena، اسپیکرهای هوشمند به کاربران این امکان را می دهند تا در صورت داشتن مشغله، وسایل خانگی و همچنین سایر کارهای خود را با دستورهای صوتی کنترل کنند به عنوان مثال از وضعیت آب و هوا و جدیدترین اخبار مطلع شده، تایمر و زنگ هشدار برای خود تنظیم کنند و با دوستان و خانواده خود تماس برقرار کنند.
بسیاری از تحلیلگران برآورد کرده و براین باورند که اسپیکرهای هوشمند سریع تر از ابزارهای واقعیت مجازی و افزوده به رشد خود ادامه داده و در سال ۲۰۱۸ سهم بسیار بیشتری از بازار ابزارهای هوشمند و دیجیتال را از آنِ خود خواهند کرد.
حالا غول تکنولوژی گوگل به منظور ترغیب کاربران به خرید و استفاده از اسپیکرهای هوشمند گوگل هوم تصمیم گرفته و اعلام کرده است که یک کتاب صوتی رایگان به دارندگان این محصول اهدا خواهد کرد.
این غول تکنولوژی آمریکایی به تازگی تغییر و تحولات بزرگی را به سمت و سوی ترویج فرهنگ کتابخوانی در جوامع مختلف ایجاد کرده است و در همین راستا نیز چندی پیش اعلام کرد کتاب های صوتی با ۵۰ درصد تخفیف و به صورت یک بخش جداگانه به فروشگاه اینترنتی پلی استور گوگل قدم خواهند گذاشت. در سال های اخیر طرفداران کتاب های صوتی بسیار بیشتر از قبل شده و وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلفی نیز به منظور ارایه کتاب های صوتی رایگان یا پولی رشد زیادی پیدا کرده اند.
حالا کاربرانی که از اسپیکرهای هوشمند گوگل (گوگل هوم مینی یا گوگل هوم ماکس) استفاده می کنند، می توانند از کتاب های صوتی رایگانی که این غول تکنولوژی برای آنها تهیه و تدارک دیده است، لذت ببرند.
گوگل امیدوار است بدین ترتیب بتواند هم کاربران را به سوی مطالعه بیشتر کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی تشویق کند و هم به اهداف افزایش فروش و تقاضای اسپیکرهای هوشمند خود برسد.
کاربران این محصول قادر خواهند بود در روز جمعه آتی یعنی نهم فوریه سال جاری یکی از کتاب های صوتی ارایه شده ازسوی گوگل را انتخاب کرده و در صورت دلخواه، آن را دانلود کرده و به آن گوش بسپارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :