آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232880
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1396 12:9
تعداد بازدید : 1045

در سومین همایش آینده وب و موبایل مطرح می‌شود:

بیم ها و امیدهای آینده فناوری اطلاعات

پیش بینی آینده روزبه روز دشوارتر می شود. شتاب روزافزون پیشرفت انواع فناوری ها و اثر متقابل آن ها بر سرعت دادن به پیشرفت یکدیگر، فضایی را ایجاد کرده که حتی بزرگ ترین آینده پژوهان جهان نیز نمی توانند تصویر درستی از آن چه پیش روی بشر قرار دارد ارائه دهند.
undefined

سومین همایش آینده وب و موبایل ایران، جایگاهی است که نخبگان حوزه های مختلف فناوری اطلاعات در یک برنامه دو روزه از آخرین تحقیقات و دستاوردهای خود سخن می گویند. این همایش که برای سومین سال پیاپی برگزار می شود، محفلی است برای ارتباط نزدیک و تبادل نظر با قله های فناوری های مربوط به وب و موبایل در ایران. در دو همایش پیشین، بیش از 700 نفر به صورت حضوری و بیش از 20هزار نفر به صورت زنده از محتوای ارائه شده در رویداد بهره بردند.

در همایش امسال که روزهای 10 و 11 اسفند برگزار می شود، نام چهره های سرشناسی از قبیل جادی میرمیرانی، مصطفی امیری، صادق علوی زاده، جلال روحانی، اشکان بروج، مصطفی لامعی، وحید رجبلو، مانی رضوی زاده، صالح برادران امینی، مجتبی طباطبایی و حمید فرجی دیده می شود. هر یک از این افراد در حوزه تخصصی خود به عنوان یک چهره موفق و مرجع شناخته می شوند.

دبیر همایش آینده وب و موبایل با اشاره به این که محورهای همایش امسال شامل اینترنت چیزها، واقعیت افزوده و مجازی، هوش مصنوعی و فین تک هستند گفت: ما در همایش پارسال مسائلی را مطرح کردیم و دیدیم که در سالی که گذشت، روندهای مطرح شده در همایش پارسال به میزان بسیار بالایی محقق شدند. علوی زاده ضمن دعوت از تمام موسسات، سازمان ها و کسب وکارهای بزرگی که به نوعی با فناوری اطلاعات سروکار دارند برای شرکت در این همایش افزود: فناوری منتظر ما نمی ماند، اگر از همین امروز با دقت آینده را رصد نکنیم و در جریان شکل گیری پدیده های نوین نقش پررنگی ایفا نکنیم، فناوری ما را غافل گیر کرده و به سادگی از قافله رقابت عقب خواهیم ماند.

سومین همایش آینده وب و موبایل ایران به همت مدرسه استاندارهای وب در روزهای 10 و 11 اسفند برگزار می شود. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به نشانی fowm.ir مراجعه کنید.

 

 نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :