آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232773
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396 12:18
تعداد بازدید : 221

وعده بانک صادرات برای جبران زیان تا دو سال دیگر

مجمع عمومی عادی سالانه بانک صادرات در حالی برگزار شد که مدیر عامل جدید این بانک در اولین هفته تحویل گرفتن سکان هدایت آن وعده بازگشایی نماد معاملاتی بانک در بورس را داد.


اخبار مالی- حجت اله صیدی مدیر عامل جدید بانک، در این جلسه وعده هایی از جمله بازگشایی نماد معاملاتی تا دو ماه آینده را مطرح کرد و گفت که در یکی دو ماه آینده تلاش می کنیم تا با قرار دادن صورت های مالی ٣ ماهه، شش ماهه، ٩ ماهه حسابرسی شده و نهایی کردن گزارش تلفیقی تا قبل از پایان سال جاری، روی سامانه کدال، ضمن توقف روند زیاندهی، نماد سهام بانک را باز کنیم.
وی گفت: باید ساختار مالی بانک اصلاح شود، سهم بانک از بازار پول افزایش یابد، مطالبات معوق تعیین تکلیف شود، بهای تمام شده پول کاهش یابد و در نهایت محدودیت های  بین المللی در اروپا و کشورهای منطقه از جمله امارات برای شعب بانک مدیریت شود.
وی اظهار امیدواری کرد که با انجام این اقدامات در میان مدت، سال ٩٧ را سال کاهش زیان و سال ٩٨ را سال سودآوری بانک در نظر بگیریم.
بانک صادرات بعد از بانک ملی بیشترین تعداد شعبه را دارد و در سال مالی ۹۵ هزینه کارکنان این بانک با ۱۳ درصد افزایش به مبلغ قابل توجه ۳۳ هزار و ۱۶۴ میلیارد ریال رسیده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :