آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232759
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396 11:51
تعداد بازدید : 839

جواهراتی که از مالک خود محافظت می کند

بخش اعظم جواهراتی که در بازار یافت می شوند تنها دارای زیبایی ظاهری هستند، اما یک شرکت تجاری جواهراتی تولید کرده که کارکرد امنیتی هم دارند.


مهر - بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وب سایت دیجیتال ترندز، جواهرات تولیدی متنوع شرکت اینویزاویر، برای برقراری تماس با دوستان و اعضای خانواده و همین طور تماس اضطراری با پلیس برای نجات از خطر قابل استفاده هستند.
در واقع این جواهرات در شرایط پرخطر که به هر علت نمی توانید از گوشی هوشمند خود استفاده کنید، می تواند به عنوان یک ابزار کمکی و نجات بخش به کار رود.
جواهرات اینویزاویر که در قالب گردنبند، دستبند یا آویز طراحی می شوند، مجهز به دکمه ای هستند که در صورت دو بار لمس آن می توانید با فرد از پیش تعریف شده یا شماره پلیس در آمریکا (۹۱۱) تماس برقرار کنید. فناوری افزوده شده به این جواهرات که توسط شرکت RapidSOS ابداع شده، به صورتی است که موقعیت جغرافیایی دقیق کاربر را هم برای پلیس یا فرد مخاطب تماس ارسال می کند. جواهرات یادشده همراه با یک برنامه تلفن همراه عرضه می شوند که انتخاب طرف های تماس اضطراری را آسان می کند.  خرید این محصول از جولای سال ۲۰۱۸ ممکن خواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :