آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232756
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396 11:46
تعداد بازدید : 284

آشنایی با ویدیو وال­ های حرفه ای سامسونگ

نمایشگرهای حرفه ای اسمارت ساینیج چند سال است که جایگاه خود را به عنوان یکی از کارآمدترین و به صرفه ترین روش های تبلیغات محیطی پیدا کرده اند.


فناوران-  از میان مدل های مختلف این نمایشگرها، ویدیو وال ها دستگاه هایی هستند که با اتصال تعداد زیادی از آنها می توان محتواهای تصویری زنده یا از پیش ضبط شده را به صورت یک تصویر یکپارچه و واحد نمایش داد.
نمایشگرهای ویدیو وال با داشتن ویژگی ها و قابلیت های متنوع به ابزاری کاربردی برای نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی در مجتمع های تجاری، پاساژها، اتاق های کنترل، استودیوهای تلویزیونی، سالن های کنفرانس، فرودگاه ها و پایانه ها و... تبدیل شده اند.
سامسونگ الکترونیکس نوع ویژه ای از نمایشگرهای ویدیو وال را تولید و عرضه می کند.
نمایشگرهای ویدیو وال سامسونگ به دلیل برخورداری از قابلیت ها و فناوری های پیشرفته به راهکاری کارآمد برای مراکز اداری و تجاری تبدیل شده اند. در این مطلب نگاهی انداخته ایم به پنج ویژگی برتر نمایشگرهای ویدیو وال سامسونگ که آنها را از سایر نمایشگرهای موجود در بازار متمایز می کند:

 اولین ویدیو وال UHD
داشتن صفحه نمایشی چشم نواز و جذاب که تصاویر را با همان رنگ ها و کیفیت اصلی خود پخش کند، انتظاری است که صاحبان کسب وکارها از نمایشگرهای حرفه ای به ویژه ویدیو وال ها دارند. ویدیو وال های سامسونگ اولین نمایشگرهای ویدیو وال هستند که می توانند در حالت نصب 2x2 رزولوشن اولترا اچ دی (UHD) ارایه دهند. رزولوشنی که موجب شده تا ویدیو وال های سامسونگ تصاویری را با وضوحی ۴ برابر بیشتر در مقایسه با مدل های مشابه نمایش دهد.
رنگ و لعاب تصاویر مهم ترین عامل جذابیت و تاثیرگذاری محتواهاست. در این زمینه صحفه نمایش ویدیو وال های سامسونگ قادر است تا بیش از ۱۶ میلیون رنگ را نمایش دهد و با توجه به کنتراست دینامیک 10,0000:1 تصاویر با همان رنگ های مدنظر طراح پخش می شود. سطح روشنایی در نمایشگرهای ویدیو وال سامسونگ، با توجه به مدل آن بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ نیت است که آنها را برای پخش محتوا در تما می محیط ها و شرایط نوری مختلف بهینه کرده است.

 همه فن حریف
ویدیو وال ها ازجمله نمایشگرهای حرفه ای هستند که تنها به یک مکان خاص محدود نیستند و می توانند بیشتر فضاهای داخلی و عمو می را پوشش دهند. درواقع وقتی قرار است که در مجتمع تجاری خود تعداد زیادی از نمایشگرهای ویدیو وال را کنار هم قرار دهید، می بایست به این نکته توجه کنید که در طول شبانه روز نور خورشید و چراغ های سالن به صفحه نمایش می تابد و ممکن است محتوا به خوبی دیده نشود به همین دلیل لازم است نمایشگری متناسب با محیط کاری خود انتخاب کنید. صفحه نمایش ویدیو وال های سامسونگ به پنل ضد انعکاس نور مجهز است که موجب می شود تا در تمام زمان ها تصاویر با یک کیفیت مشابه پخش شود. 

 طیف گسترده کسب وکارها
نمایشگرهای ویدیو وال سامسونگ به صورتی طراحی شده که تمام کسب وکارها از پاساژهای تجاری و اتاق های کنترل و مانیتورینگ شرکت ها گرفته تا استودیوهای تلویزیونی و سالن های کنفرانس می توانند نیازهای خود را برطرف کنند.  علاوه بر این برای محیط هایی مانند پاساژهای تجاری یا اتاق های مانیتورینگ، قابلیت هایی همچون کارکرد ۲۴ ساعته و زاویه دید ۱۷۸ درجه ای ویدئو وال های سامسونگ کمک می کند تا خللی در کار این مراکز به وجود نیاید. پنل نمایشگرهای ویدئو وال از نوع D–LED DID است که مصرف انرژی را به حداقل می رساند و هزینه ای کم در عین کارکرد بی وقفه برای صاحبان کسب وکارها رقم می زند.
 دقت ۹۰ درصدی کالیبراسون رنگ
نمایشگرهای ویدیو وال سامسونگ از دو فناوری Color Export و Factory Calibration برای کالیبراسیون و نمایش بدون نقص رنگ ها بهره می برد. ویدیو وال سامسونگ با پشت سر گذاشتن فرآیند دقیق تنظیم رنگ در کارخانه، نمایش دقیق رنگ ها و پخش تصاویر واضح و شفاف را بدون نیاز به تنظیمات دستی تضمین می کند. 
این نمایشگر مجهز به چیپ هوشمند ACM (advanced color management) است که اجازه می دهد کاربر به سادگی به کمک نرم افزار Color Export کالیبراسیون رنگ را به آسانی و در مدت زمان بسیار کوتاه تری انجام دهد تا رنگ تصاویر در تما می نقاط ویدیو وال به صورت یکسانی نمایش داده شود. این کار با دقتی ۹۰ درصدی در سراسر نمایشگر صورت می گیرد. همچنین به کمک Factory Calibration سامسونگ، روی ویدیو وال ها، پیش از بسته بندی و ارسال از کارخانه، تا ۱۲۸ مرحله کالیبراسیون رنگ صورت می گیرد تا پس از نصب حداکثر یکنواختی رنگ در سراسر ویدیو وال حفظ شود.

 مدیریت آسان محتوا
در بخش نمایش و مدیریت محتوا ویدیو وال های سامسونگ با ارایه راهکارهای MagicInfo ضمن کنترل آسان محتوا برای کاربران، هزینه های مربوط به خرید ابزارها و کامپیوترهای جانبی را تا حد زیادی حذف کرده اند. با استفاده از دستگاه پخش کننده SBB مجهز به نرم افزار MagicInfo S3 کاربران بدون نیاز به کامپیوتر و ابزار جانبی دیگر تنها با اتصال یک USB به نمایشگر می توانند محتوای مورد نظر خود را طبق جدول زمان بندی پخش کنند.
راهکار MagicInfo Player S3 یکی دیگر از ابزارهایی است که کاربران نمایشگر ویدیو وال سامسونگ در اختیار دارند تا قادر باشند محتواها را با روشی مقرون به صرفه مدیریت و پخش کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :