آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232751
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1396 11:29
تعداد بازدید : 863

صفحه نمایش سرفیس پرو ۴ مایکروسافت مشکل دار شد

بر اساس گزارش های کاربران سرفیس پرو ۴ مایکروسافت ظاهرا با مشکل پرش صفحه نمایش روبه رو شده است.


ایسنا- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وب سایت آندرویید هدلاین، بسیاری از کاربران در فضای مجازی از پرش صفحه نمایش سرفیس پرو ۴ مایکروسافت گله و شکایت داشته اند و در انجمن های مجازی بسیاری از بروز چنین مشکلی ابراز نگرانی کرده اند. 
البته مشکل مربوطه از سال گذشته تاکنون آغاز شده و به گوش می رسد.
 حالا شمار زیادی از کاربران چنین معضلی را گزارش داده اند و این موضوع به نگرانی مایکروسافت درباره محصولات سری سرفیس شده است. 
این مشکل که در حال حاضر باعنوان Flickergate شناخته می شود، به گفته کاربران در مواقعی که دمای دستگاه بالا می رود، رخ می دهد و آنها به منظور کاهش دمای دستگاه باید از فریزر و یخچال استفاده کنند تا رایانه آنها دچار افزایش دما و در نتیجه نمایشگر آن دچار پرش نشود.
 بسیاری از کاربران با ایجاد وب سایتی به نام مشکل مربوطه، به صورت مستقیم از شرکت مایکروسافت درخواست کرده اند که به مشکل رایانه های شان رسیدگی کرده و در این باره پاسخ دهد.
 در حال حاضر شرکت مایکروسافت در این باره واکنشی جدی از خود نشان نداده است و این واکنش خنثی هم به نوعی کاربران محصولات سرفیس را نگران و البته شاکی کرده است. با این حال باید منتظر بود و دید مایکروسافت در این زمینه چه استراتژی در نظر می گیرد تا هم از محصولات خود دفاع کند و هم کاربران خود حفظ کند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :