آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232600
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1396 9:40
تعداد بازدید : 394

نخستین کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی در راه است

یک شرکت بریتانیایی به نام «اینتگرال مموری» نخستین کمپانی جهان محسوب می شود که کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی از نوع «میکرواس دی ایکس سی» را آماده ورود به بازار کرده است.

موبنا- با قرار دادن این کارت حافظه در بخش ورودی میکرو اس دی دستگاه، کاربران می توانند محتوای مورد نظر خود از جمله عکس و فیلم را تا ۵۱۲ گیگابایت ذخیره 
کنند. 
با توجه به ظرفیت بالایی که برای این کارت حافظه در نظر گرفته شده است، کاربران دیگر درباره حافظه داخلی گوشی های خود نگرانی ندارند و عکاسان حرفه ای می توانند از این ابزار جانبی جدید استفاده های فراوان 
ببرند.
این کارت های حافظه فقط برای گوشی های هوشمند طراحی نشده اند. دیگر دستگاه هایی که می توانند از آن استفاده کنند شامل دوربین های دیجیتال، دوربین های امنیتی و … می شوند. بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که کاربران همچنان تمایل به استفاده از کار ت های حافظه دارند و افزایش محبوبیت اپلیکیشن های ارتباطی از جمله اینستاگرام و اسنپ چت باعث شده است میزان نیاز آنها به کارت های حافظه بیشتر شود.
کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی اینتگرال سرعت «ویدیو اسپید کلاس ۱۰» را شامل می شود و به کاربر امکان می دهد تصاویر ویدیویی را با میانگین سرعت ۸۰ مگابایت در ثانیه به آن انتقال دهد. پیش بینی شده است فروش جهانی این کارت حافظه از ماه آینده آغاز شود و برای آن گارانتی ۵ ساله در نظر گرفته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :