آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 232383
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1396 9:57
تعداد بازدید : 242

به این ۷ دلیل

اسپیکر هوشمند اپل را نخرید

محدودیت های تعریف شده روی هوم پاد، اسپیکر هوشمند اپل، باعث شده است که کاربران تمایلی برای خرید این اسپیکر نشان ندهند.

خبرآنلاین- شش روز دیگر یعنی فوریه، هوم پاد 349 دلاری به دست مشتریان می رسد؛ اما بررسی های فنی نشان می دهد این اسپیکر باکیفیت محدودیت هایی دارد که اگر کاربران درباره آن اطلاع داشته باشند؛ ممکن است قید خرید را بزنند. فناوری Room Sensing برای شنیدن صدای مطلوب در اتاق و سازگاری کامل با سرویس «Apple Music» از ویژگی های مثبت این اسپیکر محسوب می شود؛ اما به 7 دلیل زیر ممکن است از خرید این اسپیکر خودداری کنید.
1- هوم پاد با گوشی های آندروییدی کار نمی کند و در نتیجه برای فعال کردن باید سیستم عامل آی او اس داشته باشید. این اسپیکر با آیفون 5 اس تا ایکس، انواع آی پد و آی پاد لمسی کار می کند. 
2- این اسپیکر صداهای افراد مختلف را شناسایی نمی کند. به عبارتی می توان گفت که هوم پاد صداهای ویژه را تشخیص نمی ‍دهد. بنابراین اگر شما هوم پاد را ستاپ کرده و پروفایل آن با صدای شما باشد، دیگر عضو خانواده نمی تواند دستور صوتی صادر کند.
3- هوم پاد قادر به چک کردن تقویم نیست. نسخه سیری روی هوم پاد مشابه نسخه سیری روی آیفون است که با هماهنگ کردن تقویم مشکل دارد.
4- هوم پاد فقط با اپل موزیک کار کرده و سایر سرویس های موسیقی مانند اسپاتیفای، پاندورا و ... را پشتیبانی نمی کند.
5- این اسپیکر هوشمند به دلیل نداشتن پورت با خروجی Auxiliary ، با ابزار غیر اپلی کار نمی کند و از این نظر امتیاز منفی دارد.
6- با هوم پاد  به صورت مستقل قادر به مکالمه تلفنی نخواهید بود و باید ابتدا با گوشی شماره مورد نظر را گرفته و ادامه مکالمه را به هوم پاد وصل کنید.
7- هوم پاد به سوالات تصادفی جواب نمی دهد، کاری که الکسای آمازون و گوگل اسیستانت به راحتی انجام می دهند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :