آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231884
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1396 11:25
تعداد بازدید : 581

در اختتامیه همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت صورت گرفت

قدردانی از برترین نواندیشان فناوری های مالی

در مراسم اختتامیه هفتمین دوره همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت از برترین ایده های استارتاپی مالی (فین تک) قدردانی و به آنها جوایزی اهدا شد.


فناوران- نخستین دوره از نمایشگاه نواندیشان فناوری های مالی با هدف حمایت از بازیگران نوین بانکی در بخش نمایشگاهی هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد.
در این نمایشگاه که با حمایت شرکت خدمات انفورماتیک برپا شد تعداد 30 طرح و ایده در سه گروه صاحبان ایده، طرح های کسب و کار و همچنین طرح های تجاری سازی شده در قالب شرکت نوپا مشارکت داشتند که نفرات اول تا سوم معرفی و با حضور ناصر حکیمی، معاون فناوری های نوین و پیمان قربانی معاون اقتصادی بانک مرکزی، علی دیواندری رئیس پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و سید ابوطالب نجفی مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک به آنها جوایزی اهدا شد.
به این ترتیب در گروه صاحبان ایده، حسن بان به نمایندگی از تیم یوزپول (UZCOIN) رتبه اول، علی مهرآبادی به نمایندگی از تیم آوا دریافت (Say Pay) رتبه دوم و احمد آذرنیک به نمایندگی از تیم کارت بانکی مجازی (FBank) رتبه سوم را کسب کردند.
در گروه طرح های کسب و کار و  MVP، میلاد یداللهی به نمایندگی از تیم آزمونگر برنامه های موبایل (MSST)  رتبه اول، شایان باقری به نمایندگی از تیم جیک (JIK) رتبه دوم و امین معاون جولا به نمایندگی از تیم تحلیلگر شبکه های اجتماعی (Social Analayzer) رتبه سوم را کسب کردند.
در گروه طرح های تجاری سازی شده در قالب شرکت های نوپا، محمد علی جعفری به نمایندگی از تیم پرداختم (Pardakhtam) رتبه اول، مونا مریدی به نمایندگی از تیم مانیار (Moneyar) رتبه دوم و مهرداد فضیلت به نمایندگی از تیم سیم پی (SIMPAY) رتبه سوم را کسب کردند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :