آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231848
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1396 8:22
تعداد بازدید : 894

قول بهبود وضعیت بیمه و تسهیلات روزنامه نگاران

معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد وضعیت بیمه و تسهیلات ویژه صندوق هنر برای روزنامه نگاران بهبود می یابد.

روابط عمومی معاونت مطبوعاتی - در نشست هم اندیشی معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با مدیر عامل صندوق اعتباری هنر، محمدسلطانی فر گفت: باید روند استفاده از تسهیلات بیمه ای صندوق اعتباری هنر را به گونه ای تسهیل کنیم تا بیشترین خدمات با کمترین بروکراسی برای اصحاب رسانه صورت پذیرد.
وی با بیان ظرفیت و مدیریت خوب صندوق اعتباری هنر، بر استفاده از سامانه جامع رسانه ها برای تسهیل در شناسایی و معرفی روزنامه نگاران به صندوق تاکید کرد و خواستار پیوند الکترونیکی زیرساخت های دو مجموعه برای بهبود وضعیت معرفی اصحاب رسانه به صندوق 
شد.
 سیدحسین سیدزاده، مدیرعامل صندوق اعتباری هنر نیز گزارشی از فعالیت های صندوق برای گروه های سه گانه هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران، ارایه کرد. 
وی با بیان خدمات صندوق در حوزه هایی مانند «بیمه مشاغل، کمک هزینه درمانی، مستمری بگیران، کمک ها و وام های مختلف» افزود: در صورت اتصال بانک های اطلاعاتی دو مجموعه، سرعت در تایید عضویت و استفاده از تسهیلات بسیار بالا می رود و می توان از تمام ظرفیت های حمایتی صندوق برای روزنامه نگاران استفاده کرد.
در پایان این نشست که با حضور تنی چند از معاونان و مشاوران مدیرعامل صندوق اعتباری هنر و ارائه نظرات مختلف همراه بود، مقرر شد در روزهای آتی، نشست تخصصی میان کارشناسان معاونت مطبوعاتی و صندوق اعتباری هنر برگزار و جداول پیشنهادی همکاری در موضوعات «بیمه خبرنگاران و افزایش سقف حمایتی تا ۳۰۰۰ نفر، وام های مختلف با سود ۴ درصد، افزایش سقف افراد مشمول بیمه تکمیلی و بهره برداری از خدمات رفاهی» تهیه، تنظیم و اجرایی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :