آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231746
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1396 10:38
تعداد بازدید : 357

بدون تیتر

فناوران- در حالی که تا کنون وجوه سامانه های ساتنا و پایا چند بار در روز واریز می شد، در روزهای اخیر سیکل واریز وجوه انتقالی به یک بار در ۲۴ ساعت رسیده که نارضایتی کاربران را به دنبال داشته است. گفته می شود که بانک مرکزی با هدف کنترل سرعت گردش پول و جلوگیری از افزایش قیمت ارز این اقدام را انجام داده است. گفتنی است شرایط تازه واریز از طریق پایا شامل سیکل های تسویه پایانه های فروش هم می شود.

 فناوران- بهای ارز که روز دوشنبه به اوج خود رسیده بود، در ساعات پایانی معاملات دیروز سیر نزولی گرفت، به طوری که بهای دلار از ۴۶۹۸ تومان در ساعات ابتدایی معاملات، به ۴۵۶۰ تومان کاهش یافت و در نهایت بازار با نرخ ۴۵۷۹ تومان بسته شد. یکی از علل این کاهش قیمت، عرضه ارز به صرافی های مجاز از سوی بانک مرکزی بوده است.
 فارس- عضو هیأت رئیسه مجلس از موافقت رهبر انقلاب با اختصاص ۱۵۰ میلیون دلار از صندوق توسعه ملی به مقابله با ریزگردها خبرداد.
 مهر- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: با توجه به ماهیت و ابعاد تکنولوژیک، ایدرو آمادگی دارد تا به عنوان سرمایه گذاری در توسعه راه حل های کاربردی بلاک چین با مشارکت شرکت های دانش بنیان و نوپا و استفاده از تجارب بین المللی، ایفای نقش کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :