آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231745
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1396 10:37
تعداد بازدید : 337

ارائه تسهیلات جدید بانک شهر به شهروندان

حسین ابوحمزه مدیر امور بازاریابی بانک شهر گفت: طرح های «سپرده سرآمد مسکن شهر»، «نشان شهر» و «کارای شهر» در راستای ارایه خدمات بهتر و کسب رضایتمندی شهروندان اجرایی شده است.

روابط عمومی بانک شهر- وی با اشاره به ویژگی های این طرح ها نسبت به سایر طرح های موجود در بانک ها افزود: این سه طرح در پاسخ به نیازهای خرد خانوار برای تأمین، تعمیر و بازسازی مسکن، خرید لوازم خانگی، خودرو و نیازهای ضروری افراد و نیز تأمین سرمایه در گردش و نیازهای موردی شرکت ها ارائه شده است.
به گفته وی، شهروندان می توانند با سپرده گذاری در طرح «سپرده سرآمد» پس از گذشت 3 ماه و متناسب با میانگین موجودی سپرده خود از تسهیلات با نرخ های 12 تا 18 درصد تا سقف یک میلیارد ریال و اقساط 36 تا 120 ماه استفاده کنند. با انتخاب طرح «سپرده نشان شهر» نیز پس از گذشت حداقل 3 ماه و متناسب با مبلغ سپرده گذاری امکان اخذ تسهیلات معادل نیم تا 2 برابر مبلغ سپرده گذاری را با نرخ های 4 تا 12 درصد و بازپرداخت 12 تا 60 ماه خواهند داشت.
وی درخصوص مزیت های طرح «کارای شهر» نیز گفت: در این طرح شهروندان امکان دریافت تسهیلات معادل حداکثر 90 درصد مبلغ سپرده خود با نرخ سود 3 درصد بالاتر از سپرده و به شرط بازپرداخت اقساطی با دوره بازپرداخت حداکثر 36 ماه یا دفعتاً واحده با مدت حداکثر 3 ماه را خواهند داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :