آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231734
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1396 9:54
تعداد بازدید : 843

رونمایی از نمودار آنلاین اطلاعات استارت آپ های ایرانی

نمودار (گراف) آنلاین استارت آپ ها با هدف اطلاع رسانی از وضعیت استارت آپ ها، شتابدهنده های استارت آپی و سرمایه گذاران این اکوسیستم در کشور راه اندازی شد.

فناوران - این نمودار آنلاین توسط یک استارت آپ راه اندازی و با حضور معاون علمی فناوری رییس جمهور و شهردار تهران رونمایی شد.
«نوپاگراف»، تصویری از ارتباطات درون زیست بوم استارت آپی ایران به همراه نام و لوگوی استارت آپ، امکان مشاهده اطلاعات تکمیلی هر استارت آپ یا سرمایه گذار را فراهم می کند و کاربر می تواند با کلیک روی هر لوگو، به صفحه اختصاصی آن استارت آپ و مشاهده اطلاعات آن دسترسی یابد. امکان جست وجوی نام استارت آپ، سرمایه گذار یا شتاب دهنده و سایر بازیگران زیست بوم استارت آپی ایران در این نمودار وجود دارد و فعالان زیست بوم استارت آپی کشور و سایر کاربران نیز می توانند برای اضافه کردن اطلاعات به این گراف از طریق ابزار جانبی تعبیه شده در آن اقدام کنند.
امکان جست وجوی بصری، امکان اضافه کردن سریع تر اطلاعات و خوداظهاری آنلاین، به روزرسانی مستمر و دائمی، کامل بودن نام و مشخصات عناصر و دسترسی آسان به اطلاعات تکمیلی عناصر گراف، از دیگر ویژگی هایی است که برای نمودار نوپاگراف اعلام شده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :