آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231723
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1396 9:4
تعداد بازدید : 470

رییس رگولاتوری به دیدار مدیرعامل مخابرات رفت

رییس سازمان تنظیم مقررات رادیویی به دیدار مدیرعامل شرکت مخابرات رفت.

مخابرات ایران- مجید صدری در این دیدار گفت: رویکرد شرکت مخابرات ایران، توسعه زیرساخت های مخابراتی و تعامل با اپراتورها در چارچوب مصوبات رگولاتوری است. وی ادامه داد: شرکت مخابرات ایران همواره در چارچوب مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات فعالیت می کند.
صدری گفت: درباره مباحث مربوط به عمده فروشی و همچنین تامین نیازهای زیرساختی اپراتورها تابع مصوبات ابلاغی سازمان تنظیم مقررات هستیم، به گونه ای که با تعاملات گسترده بین اپراتوری در چارچوب مصوبات بالادستی، بازار کنونی ICT کشور قابلیت گسترش و اشتغال زایی بیشتر را داراست.
حسین فلاح جوشقانی نیز در این دیدار با بیان نقش ویژه شرکت مخابرات ایران در بین اپراتورهای ارتباطی کشور گفت: حرکت مجموعه مخابرات در چارچوب مصوبات رگولاتوری و حمایت از شرکت های نوپا، استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان علاوه بر افزایش سهم بازار ارتباطات، موجب تامین منافع دوسویه برای این شرکت ها و شرکت مخابرات ایران خواهد شد.
در ادامه این دیدار، صدری و فلاح جوشقانی، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مباحث مورد نظر در باره تعامل دوسویه بین شرکت مخابرات و رگولاتوری را بررسی کردند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :