آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231659
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1396 8:1
تعداد بازدید : 501

تاکید بر حمایت از تولید داخلی در دیدار صدری با رییس اتحادیه فناوران

نشست مشترک مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران برگزار شد.

فناوران - مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات درباره این نشست در اینستاگرام خود نوشت: طی نشستی که با مدیران اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران داشتم که در آن درباره حمایت شرکت مخابرات از تولیدات داخلی مباحث مفیدی مطرح شد. استفاده از ظرفیت گسترده بخش خصوصی و تحقق اشتغال زایی در بخش ICT از اولویت های مهم شرکت مخابرات ایران است. 
صدری ادامه داد: در راستای حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی و درون زا، با همکاری بخش خصوصی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، آمادگی داریم تمام نیازهای ارتباطی این بخش را با جدیدترین نسل های فناوری ثابت و سیار فراهم کنیم.
مدیرعامل مخابرات ایران افزود: در این مسیر استفاده از ظرفیت اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران به عنوان یکی از نهادهای مهم حوزه ICT کشور مهم و تعیین کننده است. در تامین تجهیزات و زنجیره تامین به دنبال استفاده از توان شرکت های فعال داخلی هستیم و اولویت شرکت مخابرات ایران، حمایت از اشتغالزایی بخش ICT با تکیه بر توان بومی است.
به گفته صدری، رییس هیات مدیره اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران ضمن تشریح سرفصل های فعالیت اتحادیه فناوران رایانه، حمایت شرکت مخابرات ایران را به عنوان بزرگ ترین اپراتور ارتباطی کشور از تولیدات داخلی و صنایع فناوری و رایانه ای در کشور و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی، امری بسیار مهم برشمرد. وی همچنین در رابطه با همکاری در حوزه های تامین تجهیزات و خدمات نرم افزاری با شرکت مخابرات، آمادگی اتحادیه را اعلام کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :