آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231435
تاریخ انتشار : 30 دی 1396 13:19
تعداد بازدید : 602

بلیت فیلم فجر 8 تا 15 هزار تومان قیمت خورد

قیمت بلیت فیلم های سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر بین 8 تا 15 هزار تومان تعیین شد.

در نشست مدیران سینماهایی که در این دوره جشنواره حضور دارند اعلام شد قیمت بلیت در سالن های سینمایی راگا، کیان و تماشا به صورت سری هشت هزار تومان و به صورت تک ۱۰ هزار تومان خواهد بود، قیمت بلیت در سایر سینماها نیز به صورت سری ۱۲ هزار تومان و به صورت تکی ۱۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است.
محمدرضا فرجی، مدیر کل سینمای حرفه ای اعلام کرد امسال تنها ۲۴ فیلم برای نمایش در سینماهای مردمی جشنواره در نظر گرفته شده
است.
فرجی گفت: از صاحبان سینماها درخواست داریم آن دو درصد سهم گیشه را که برایشان در نظر گرفته شده حفظ کنند. امسال باید تعداد بلیت ها که برای گیشه در نظر گرفته شده حفظ شود و نباید این سهم فروخته شود، باید بر توزیع بلیت ها سانس به سانس نظارت کرد تا حقوق مردم از بین نرود. مشکلی برای سانس های فوق العاده نخواهیم داشت. سانس ها مشخص هستند که از ساعت ۱۵ تا ۲۳ ادامه دارند، به طور متوسط در روز، هر سینما ۴ سانس خواهد داشت که سانس های اول و آخر تکراری هستند و در مورد هر فیلمی که نیاز به سانس فوق العاده داشته باشد، ما قطعا همکاری خواهیم کرد.
 فیلم فجر امسال کاخ ندارد
مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر، گفت: امسال با توجه به اینکه کاخ مردمی برای جشنواره در نظر گرفته نشده است، قرار است عوامل فیلم ها در تمام ۱۲ سینمای جشنواره حضور پیدا کنند. معرفی فیلم ها به طور کامل برنامه ریزی شده و قرار بر این است که هنرمندان، فیلم های خود را حداقل در یک سانس کنار مردم ببینند. 
وی در مورد نحوه اخذ آرای مردمی، گفت: اپلیکیشنی برای این کار در نظر گرفته شده است که مردم می توانند با کدی که روی بلیت درج شده و اطلاعاتی که توسط تیزر ابتدای هر فیلم به مخاطبان می دهد، ۵ رأی داشته باشند. امسال برای همه سینماها امکان اخذ رأی مردمی وجود دارد.
سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :