آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231416
تاریخ انتشار : 30 دی 1396 12:30
تعداد بازدید : 551

با وضع قوانین جدید

محتوای کانال های یوتیوب را نیروی انسانی ممیزی می کند

یوتیوب پایان هفته گذشته قوانین تازه ای برای تولیدکنندگان محتوا در این سایت بزرگ و پربیننده منتشر کرد.


فناوران - در ابتدای سال 2018 یوتیوب تصمیم گرفته قوانین سختگیرانه تری برای انتشار محتوا روی این شبکه اجتماعی وضع کند تا از حاشیه های سال گذشته دور شود. این قوانین کسب در آمد برای کانال های کوچک و بزرگ را سخت تر از پیش می کند. اما یوتیوب امیدوار است با وضع قوانین جدید، محتویات این سرویس نسبت به گذشته هدفمند تر شود و کمتر شاهد زیر پا گذاشتن قوانین توسط برخی از کاربرانش باشد. 
مدیران این شبکه اجتماعی اعلام کرده اند هدفشان جلوگیری از آسیب رسانی بازیگران بد این حوزه به کسانی است که درآمد خود را از این طریق کسب می کنند.گفته می شود قانون جدید یوتیوب عضویت کانال ها در برنامه Youtube Partner Program را دشوارتر کرده است. اکنون برای ورود به این برنامه حداقل باید از هزار مشترک و 4 هزار ساعت زمان تماشا ظرف ۱۲ ماه گذشته برخوردار بود. از همین رو اکنون راه برای کسب درآمد از طریق تبلیغات، دشوارتر از گذشته شده است. یوتیوب اعلام کرده این قانون اکثر کاربران را تحت تاثیر قرار نخواهد داد و تنها تعداد اندکی از آن متأثر خواهند شد.
بر اساس قوانین جدید از این پس تمامی محتوای کانال ها قبل از انتشار به صورت دستی و توسط یک انسان مورد بررسی قرار خواهد گرفت. همچنین محتوای منتشر شده کانال های بزرگ نیز به صورت منظم مورد بررسی دوره ای قرار خواهد گرفت.
همزمان با انتشار قوانین جدید، یوتیوب خبر داد آخرین نسخه اپلیکیشن این شبکه اجتماعی قرار است قابلیت های جدیدی در اختیار کاربرانش قرار دهد. یوتیوب در نسخه جدیدی که قرار است به زودی منتشر شود امکان انتخاب بین تم سفید و سیاه را برای کاربرانش فراهم کرده است. ظاهرا قرار است بخش YouTube Music با زمینه جدید و ظاهر سیاه به صورت پیش فرض نشان داده شود. قابلیت جدید دیگر در اپلیکیشن یوتیوب، قابلیت Incognito mode است. این قابلیت به کاربران کمک می کند به سادگی پخش و توقف برنامه و مرور تاریخچه ویدیوها را مدیریت کنند. همچنین کاربران در نسخه جدید می توانند تبلیغاتی که روی ویدیوها می آید را بدون دیدن و به سادگی رد کنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :