آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231415
تاریخ انتشار : 30 دی 1396 12:26
تعداد بازدید : 621

تگ استار کارش را آغاز کرد

طی برگزاری اولین گردهمایی انفلوئنسرهای ایران، اولین شبکه بازاریابی کسب و کارها و اینفلوئنسترها به نام تگ استار رونمایی شد.

فناوران - آغاز کار شبکه بازاریابی کسب و کارها و اینفلوئنسرها با برگزاری یک نشست پرسش و پاسخ اعلام شد. این نشست با حضور نماینده های رسانه ها خبری و موسس وحامی مالی تگ استار برگزار شد.
آرمان حسینی، موسس و مدیر تگ استار tagstar.ir گفت: اینفلوئنسرها در حال حاضر در کار با کسب و کارها مشکلاتی مانند پرداخت یا همکاری با برندهای نامرتبط دارند که تعامل را برای آنها سخت می کند. ما در تگ استار در فاز اول در صدد از بین بردن این مشکلات و ایجاد ارتباط بین کسب و کارها و اینفلوئنسرهای مرتبط با یکدیگر هستیم. 
وی اعلام کرد: در مرحله اول معیار ما برای پذیرش اینفلونسرها در این شبکه داشتن 10 هزار دنبال کننده در اینستاگرام و 2 هزار دنبال کننده در توییتر است.
موسس تگ استار گفت: تا پایان امسال تمرکز ما روی مرتبط کردن کسب و کارها و اینفلوئنسرهایی است که در یک زمینه فعالیت می کنند. اما از سال آینده به صورت جدی روی فرهنگسازی تمرکز خواهیم داشت. فرهنگسازی هر چند زمان لازم دارد اما از اهداف اولیه ماست.
حسینی به سرمایه گذاری روی افراد در رسانه های اجتماعی پرداخت و گفت: یکی دیگر از اهداف ما سرمایه گذاری روی اشخاص است. 
سینا فرحی، قایم مقام رییس هیات مدیره تگ استار گفت: ما روی همه اینفلوئنسرها فارغ از اینکه روی چه شبکه ای فعالیت می کنند حتی اگر روی سروش فعال باشند سرمایه گذاری خواهیم کرد. 
وی در مورد فیلترینگ گفت: در حال حاضر توییتر فیلتر است اما در این شبکه اینفلوئنسر داریم. ضمن اینکه هر شبکه ای که فیلتر می شود کاربران به شبکه دیگری مهاجرت می کنند. ما در ایران هیچگاه بدون شبکه اجتماعی نبودیم.
رامبد جوان، حامی تگ استار نیز گفت: تبلیغات موضوع تاثیرگذاری بسیاری بر فرهنگ، خلق و خو و طرز تفکر افراد دارد. تاثیرگذاری به اندازه ای است که از ابزار تبلیغاتی می توان برای فعالیت های اجتماعی نیز استفاده کرد. ما تلاش می کنیم فضای موجود را ساماندهی کنیم. در هر جامعه ای علاوه بر خطوط قرمز سیاسی، خطوط قرمز اخلاقی، فرهنگی و اقتصادی نیز وجود دارد که طبیعتا در این ساماندهی مورد توجه قرار می گیرد. 
پس از نشست خبری، مراسم فرش قرمز اینفلوئنسرها برگزار شد و چهره های آشنای شبکه های اجتماعی در آن حضور یافتند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :