آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231387
تاریخ انتشار : 30 دی 1396 11:29
تعداد بازدید : 624

مدرسه مهارت های نرم تیوان آغاز به کار می کند

باشگاه کارآفرینی تیوان در راستای برنامه های خود در جهت تقویت توانمندی های جامعه کارآفرین کشور دوره آموزشی با نام مدرسه مهارت های نرم تیوان را تدوین کرده است.

فناوران- این دوره آموزشی که متشکل از 13 برنامه حضوری و 4 وبینار با حضور فعالان و متخصصان مطرح حوزه کارآفرینی تدوین شده است، از پنجم بهمن ماه کار خود را آغاز می کند و تا آخر اردیبهشت ماه سال بعد ادامه خواهد داشت.
شرکت و ثبت نام در برنامه های آموزشی این مدرسه به صورت مجزا انجام می پذیرد و هر فردی با توجه به حوزه فعالیتش و نیازهای خود می تواند در هر یک از کلاس های این دوره ثبت نام کند. لازم به ذکر است جهت برقراری امکان استفاده کارآفرینان و علاقه مندانی که در شهرهای دیگر ساکن هستند، امکان دسترسی به پخش زنده این دوره برای مراکز کارآفرینی شهرهای دیگر هم در نظر گرفته شده و افراد می توانند با مراجعه به مراکز کارآفرینی شهر خود از مباحث آموزشی این دوره ها بهره ببرند. این دوره آموزشی برای کلیه افرادی که سابقه حداقل یکسال حضور در یک کسب و کار نوپا یا حضور در بازار کار را دارند مناسب خواهد بود. 
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانبد به سایت باشگاه کارآفرینی تیوان (www.tivan.org) مراجعه کنید.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :