آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231379
تاریخ انتشار : 30 دی 1396 11:11
تعداد بازدید : 732

سومین همایش سالانه «آینده وب و موبایل ایران» برگزار می شود

دهم و یازدهم اسفند ماه 96، سومین همایش آینده وب و موبایل ایران با سخنرانی بزرگان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور برگزار خواهد شد.

فناوران- همایش آینده وب و موبایل، رویدادی دوروزه است که در آن برجسته ترین متخصصان و صاحب نظران صنعت وب و موبایل ایران، از روندهای جهانی فناوری های روز دنیا در این دو حوزه سخن می گویند. این همایش پنجره ای است به چشم انداز آینده وب و موبایل در جهان و هم چنین راهنمایی برای تصمیم گیران، تصمیم سازان و متخصصان ایرانی.
شرکت کنندگان در این همایش، ضمن آشنایی با فناوری های آینده ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان صنعت، می توانند موقعیت های شغلی و هم تیمی های جدید برای کسب وکار خود بیابند.
این همایش برای مدیران ارشد سازمان ها، صاحبان کسب وکارهای کوچک و متوسط، طراحان و توسعه دهندگان وب سایت و موبایل، دانشجویان و علاقه مندان، دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.
مجید علوی زاده ضمن اعلام این که همایش سال 1395 با حضور بیش از 500 شرکت کننده و 18هزار بازدیدکننده آنلاین برگزار شد، گفت: همایش پارسال با برخورداری از کیفیت قابل قبول و جلب رضایت فعالان این حوزه، توانست اثر شایسته ای در نگرش فنی بزرگان صنعت ایجاد کند.
دبیر همایش آینده وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد اعلام کرد: امسال پیش از برنامه ریزی نهایی برای برگزاری، طی یک فراخوان از همه فعالان و صاحب نظران خواستیم موضوع های موردنظرشان را برای ارائه سخنرانی اعلام کنند. او افزود به این ترتیب ما امسال علاوه بر این که بزرگان سرشناسی مانند جادی میرمیرانی، مصطفی لامعی، جلال روحانی و مجتبی طباطبایی را به عنوان سخنران خواهیم داشت، چند سخنران جوان و استعدادهای کمتر دیده شده ای را نیز به عنوان ارائه دهنده معرفی خواهیم کرد.
علوی زاد افزود چند سخنران انگیزشی و الهام بخش هم در برنامه خواهیم داشت که توانیاب موفق، وحید رجبلو هم یکی از آنان است.
محورهای همایش امسال، اینترنت چیزها، هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و فین تک هستند و در پایان، به شرکت کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.
جهت ثبت نام در همایش می توانید به نشانی
conf.wsschool.org/fowm مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :