آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231190
تاریخ انتشار : 27 دی 1396 9:44
تعداد بازدید : 624

گزارش فناوران از حواشی تودیع و معارفه مدیران مخابرات

وداع باشکوه صدوقی

روز گذشته در حالی مراسم تودیع و معارفه مدیران شرکت مخابرات و شرکت ارتباطات سیار برگزار شد که پررنگ ترین بخش این مراسم، زمانی بود که وحید صدوقی مدیرعامل سابق همراه اول، با تشویق پرشور حضار بدرقه شد.

این مراسم با حواشی مختلف و جالبی همراه بود که می خوانید:
 ابتدا قرار بود این مراسم در سالن همایش های شهید قندی برگزار شود اما به دلیل تعداد زیاد میهمانان به سالن همایش های شهید قندی تغییر کرد.
 برات قنبری رییس هیات مدیره سابق مخابرات، پیش از آغاز جلسه به اتاق خبرنگاران آمد و با آنها خوش و بش کرد. او در پاسخ به سوال خبرنگار فناوران که از او پرسید مقصد بعدی کجاست، با خنده به زادگاهش اشاره کرد: «خلخال». با این حال او در سخنرانی اش تاکید کرد که دوست دارد به شهر زادگاهش برگشته و برای آبادانی آن شهر بکوشد.
 برخلاف انتظار، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم حاضر نشد. او یک روز پیشتر با مدیران جدید و قدیم شرکت مخابرات به صورت خصوصی جلسه گذاشته بود. با این حال میهمانان زیادی از جمله دبیر شورای عالی فضای مجازی، رییس سازمان تامین اجتماعی، رییس سازمان زندان ها و دبیر کمیته فناوری اطلاعات مجلس شورای اسلامی میهمان این مراسم بودند.
 حضار سه بار ایستاده وحید صدوقی را تشویق کردند. یک بار وقتی او برای سخنرانی به روی صحنه آمد که این موضوع سبب شد صدوقی بغض کرده و با صدایی گرفته سخنرانی خود را آغاز کند. دومین بار زمانی که سخنرانی اش به پایان رسید و در نهایت وقتی برای دریافت لوح تقدیر به روی سن آمد، حضار دو دقیقه متوالی و به صورت ایستاده او را تشویق کردند تا معلوم شود او علاوه بر قدمت، محبوبیت زیادی هم در خانواده مخابرات دارد.
 در این مراسم کلیپی تقریبا طولانی از مدیریت کوتاه رسول سراییان به عنوان مدیرعامل مخابرات پخش شد که در بخشی از آن از آهنگ سریال Game of Thrones استفاده شده بود! 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :