آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231049
تاریخ انتشار : 26 دی 1396 11:14
تعداد بازدید : 1040

استانداردسازی توزیع مرسولات در دستورکار پست

مدیر عامل شرکت پست گفت: طرح رتبه بندی موزعین، با هدف ارتباط منطقی بین میزان عملکرد و کارایی موزعین و پرداختی های غیر مستمر به آنان اجرا می شود.

وزارت فاوا - حسین نعمتی با بیان این که اخیرا مجلس با همکاری وزارت کار و مجموعه دولت تصمیم گرفت شغل نامه رسان را جزو مشاغل سخت و زیان آور اعلام کند، گفت: با وجود اینکه اجرای این تصمیم ممکن است برای شرکت هزینه های هنگفتی به همراه داشته باشد اما ما با جدیت پیگیر این موضوع هستیم.
وی با تاکید بر اینکه تصویب قانون سختی کار نامه رسانی یکی از مجموعه اقداماتی است که در جهت توجه ویژه به شغل نامه رسانی محسوب می شود، افزود: ما اعتقاد داریم به دلیل ارتباط مستقیم موزعین با مشتریان، با انگیزه ترین نیروها باید در این بخش به کار گرفته شوند.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه سازمان پویا باید به دانش و تجربه کارکنانش بها دهد گفت: به همین منظور حوزه معاونت فنی و بازرگانی شرکت، برنامه تدوین شناسنامه عملکردی موزعین را در دستور کار دارد که بخشی از اهداف آن، ایجاد نظامی برای ارتقای قشر زحمتکش موزعین خواهد بود.
وی درباره عدم اجرایی شدن بازگشت نیروهای موزع خارج از توزیع به نامه رسانی توسط مدیران استانی گفت: در برخی استان ها و مناطق پستی، تعداد محدودی از همکارانی که با مجوز نامه رسانی جذب شبکه شده اند در بخش های دیگری به کار مشغولند. این موضوع خلاف مقررات است و برنامه ریزی صورت گرفته برای بهبود عملکرد توزیع را مختل می کند. طبعا دفتر مدیریت عملکرد این موضوع را با جدیت پیگیری و برخورد خواهد کرد.
وی با بیان پیش بینی استانداردسازی فرآیند توزیع به عنوان یکی از گام های اصلی «طرح بهبود فرآیند توزیع»، افزود: مقرر شده در راستای تحقق این امر، کمیته ای تحت عنوان کمیته استانداردسازی با حضور نماینده تمامی واحدهای ستادی و اجرایی مرتبط تشکیل و در خصوص استانداردسازی همه جانبه فرآیند توزیع، برنامه ریزی و اقدامات لازم به عمل آید تا بر اساس خروجی این کمیته، در آینده امکان اصلاح گشت های توزیع فراهم شده و پرداختی موزعین محترم بر مبنای استاندارد سرویس های مختلف تعیین و بر این اساس محاسبه شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :