آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 231047
تاریخ انتشار : 26 دی 1396 11:13
تعداد بازدید : 1066

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

مجلس آماده کمک به تسریع راه اندازی شبکه ملی اطلاعات است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه روند راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کشور به کندی پیش می رود، گفت: مجلس حاضر است برای پیشرفت روند شبکه ملی اطلاعات، با تصویب قوانین به دولت کمک کند.

میزان - حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان درباره شبکه ملی اطلاعات گفت: متاسفانه روند راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کشور به کندی پیش می رود.
وی با بیان حوادث اخیر کشور افزود: این حوادث نشان داد که ما به شبکه ملی اطلاعات در کشور نیاز داریم.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: درحال حاضر کشور هایی که فشار های استکبار ی ندارند به این نتیجه رسیده اند که باید مجهز به شبکه ملی اطلاعات باشند؛ به عنوان مثال کشور کره که اولین قدرت آی تی آسیاست توانسته است ۸۰ درصد شبکه اینترنت خود را ملی کند و فقط ۲۰ درصد آن را از بیرون تهییه می کند.
این نماینده مجلس گفت: کشوری، چون ایران که همیشه در معرض تهدیدات هستیم و در مرحله رویارویی با نظام سلطه قرار دارد قطعا باید به شبکه ملی اطلاعات مجهز باشد.
وی با بیان اینکه راه اندازی شبکه ملی اطلاعات سال هاست از سوی مجلس به تصویب رسیده است، ادامه داد: در حال حاضر فرایند راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در کشور به کندی پیش می رود.
فولادگر با بیان اینکه مجلس حاضر است برای پیشرفت روند شبکه ملی اطلاعات، با تصویب قوانین به دولت کمک کند، بیان داشت: راه اندازی شبکه ملی اطلاعات از جمله الزامات اصلی نظام ما تلقی می شود لذا حوادث اخیر کشور نشان داد که ما به شبکه ملی اطلاعات نیاز داریم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :