آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 230795
تاریخ انتشار : 24 دی 1396 11:10
تعداد بازدید : 351

رونمایی از یک تلویزیون هوشمند مجهز به دستیار صوتی گوگل

شرکت فیلیپس از یک تلویزیون هوشمند جدید رونمایی کرده است که به دستیار صوتی گوگل مجهز است.

ایسنا- بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وب سایت انگجت، شرکت فیلیپس در جریان نمایشگاه CES 2018 از یک تلویزیون هوشمند رونمایی کرده است که به دستیار صوتی گوگل اسیستنت و اسپیکر 16 واتی مجهز است.
این تلویزیون هوشمند می تواند برای بسیاری از کاربران و افرادی که در خانه به ویژه در آشپزخانه به دنبال یک دستیار و کمک کننده هستند، بسیار مفید و کاربردی محسوب شود؛ چرا که به عنوان مثال افراد می توانند با ارسال دستورهای صوتی به تلویزیون خود ، نحوه و دستور پخت غذاهای موجود در اینترنت یا ویدیوهای ذخیره شده در فایل شخصی خود را از تلویزیون هوشمند مشاهده کرده و بدون نیاز به آنکه به کنترل تلویزیون دست بزنند، به کارهای خود بپردازند.
کاربران همچنین قادر خواهند بود با ارسال دستورهای صوتی، صدای تلویوزین را کم یا زیاد کرده، کانال های آن را عوض کرده یا دستور پخش سریال دلخواه شان را از روی شبکه نت فلیکس یا فلش متصل به تلویزیون صادر کنند.
البته لازم به ذکر است که تلویزیون هوشمند فیلیپس نخستین تلویزیون هوشمندی نیست که به دستیار صوتی و قابلیت های هوشمند مجهز است؛ اما به نظر می رسد عرضه این محصول که قرار است در نیمه دوم سال جاری میلادی به بازار بیاید، با قیمت گذاری مناسب تری از رقیبان و همتایان خود سبقت بگیرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :