آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 230702
تاریخ انتشار : 23 دی 1396 10:38
تعداد بازدید : 555

گوگل استارت آپ انگلیسی را خرید

شرکت آلفابت، شرکت مادر گوگل، بی سر و صدا یک استارت آپ انگلیسی به نام Redux را خریداری کرده که در زمینه فناوری های صوتی و لمسی فعال است.

فناوران- شرکت رداکس (Redux)  در سال 2013 در کمبریج تاسیس شده و روی فناوری خاصی کار می کند که با استفاده از لرزش، صفحه موبایل های هوشمند و تبلت را به اسپیکر تبدیل می کند یا بازخورد لمسی ایجاد می کند. این خرید به روش تبادل سهام انجام می شود و در اسناد رگولاتوری بریتانیا ثبت شده است، البته هنوز گوگل دراین باره توضیحی ارایه نداده است.
گوگل امسال را با رویکردی تهاجمی در حوزه محصولات دارای صفحه لمسی آغاز کرده و محصولاتی مانند pixel 2 و pixel 2 XL را در بازار دارد که برخی گزارش ها حتی نشان از فروش بیشتر این محصولات نسبت به آیفون ایکس ( از نظر فعال سازی) در بازار کریسمس دارد. حالا فناوری رداکس می تواند دست بالاتر را در رقابت با اپل و سایز سازندگان موبایل هوشمند نصیب گوگل کند و ضمنا در درازمدت نیز ظرفیت های بیشتری را برای این شرکت و محصولاتش فراهم آورد. یکی از استفاده های فناوری رداکس برای گوگل، می تواند انتقال داده از طریق صوت باشد که اخیرا به یکی از رویکردهای مهم فناوری تبدیل شده است. مدیرعامل رداکس ندکو ایوانوف نام دارد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :