آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 229632
تاریخ انتشار : 11 دی 1396 11:0
تعداد بازدید : 582

گوگل، تبلت پیکسل سی را کنار می گذارد

شرکت گوگل قصد دارد تبلت پیکسل سی را به صورت کامل از فروشگاه گوگل پلی حذف کند.


رایورز- این تبلت برای نخستین بار در سال 2015 و با شور و اشتیاق فراوان عرضه شد؛ چرا که نخستین تبلت اندرویدی گوگل بود و این شرکت، تبلیغات فراوانی برای آشنایی طرفداران خود با این تبلت انجام داده بود.
پیکسل سی، صفحه نمایش 10.2 اینچی و صفحه کلید با قابلیت جداشدن داشت.
حالا گوگل تأیید کرده است که قصد دارد همچنان به فرآیند بروزرسانی این تبلت ادامه دهد، اما نه برای فروش و به همین خاطر، افرادی که به دنبال خرید این نسخه هستند، می توانند از نسخه های جدیدتر و بهتر استفاده نموده و از امکانات فوق العاده آنها بهره مند شوند.
 گوگل در بیانیه ای اعلام کرد: بر اساس روشی که در میان اکثر شرکت های بزرگ معمول است، قصد داریم که پیکسل سی را کنار بگذاریم و بدین ترتیب از این پس، شاهد فروش آن نخواهیم بود. شایان ذکر است که همچنان خود را متعهد به پشتیبانی و بروزرسانی آن می دانیم و حتی اخیراً در یک بروزرسانی، امکان استفاده از اندرویید 8.0 را برای آن فراهم نمودیم. به همین خاطر، کاربران می توانند با خیالی آسوده از دستگاه خود استفاده کنند.
 شرکت گوگل علاوه بر آسوده خاطر کردن کاربران تبلت موردبحث، به ایشان توصیه می کند که از پیکسل بوک استفاده کنند.
گفتنی است این محصول نقش لپ تاپ و نیز تبلت را ایفا می کند. پیکسل بوک، کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و قلم همراه آن نیز در برخی برنامه های اندروییدی بسیار سودمند خواهد بود. گوگل همچنین دستیار هوشمندش را درون این لپ تاپ نیز قرار داده و برای دسترسی راحت تر، دکمه اختصاصی «اسیستنت» را در جایگاهی مشابه دکمه استارت ویندوز روی صفحه کلید پیکسل بوک تعبیه کرده است. 
گوگل به این موضوع اشاره کرد که این لپ تاپ از تمام برنامه های اندروییدی پشتیبانی می کند و به همین دلیل، رقیب خوبی برای سایر محصولات بازار محسوب می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :